хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Просили найти. Пусть тут полежит



При всей моей нелюбви к опере – эта достаточно интересна. Целиком, разумеется.
6

Коментарі

130.03.17, 16:17

оперу найкраще слухати в опері

    230.03.17, 16:26Відповідь на 1 від Alyana

    оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое дело

      330.03.17, 16:34Відповідь на 2 від Zmeelove

      оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое делона балеті не була, а оперу можна слухати) правда якщо щось розумієш

        430.03.17, 16:40Відповідь на 3 від Alyana

        оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое делона балеті не була, а оперу можна слухати) правда якщо щось розумієшЕсть такая штука – либретто

          530.03.17, 16:53Відповідь на 4 від Zmeelove

          оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое делона балеті не була, а оперу можна слухати) правда якщо щось розумієшЕсть такая штука – либреттота я просто німецької не знаю - у Віденській опері була)

            630.03.17, 17:36Відповідь на 5 від Alyana

            оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое делона балеті не була, а оперу можна слухати) правда якщо щось розумієшЕсть такая штука – либреттота я просто німецької не знаю - у Віденській опері була)Либретто всех значимых опер есть в Сети

              730.03.17, 17:47Відповідь на 6 від Zmeelove

              оперу найкраще слухати в оперіОй, нет Меня на балет не затащишь, а на оперу так вообще гиблое делона балеті не була, а оперу можна слухати) правда якщо щось розумієшЕсть такая штука – либреттота я просто німецької не знаю - у Віденській опері була)Либретто всех значимых опер есть в Сетине хо шукати

                84.04.17, 13:39

                  912.04.17, 23:10

                    1017.05.17, 11:50

                    Не ну я слышал о чудноватых музыкантах, но это...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна