О сообществе

Приносить людям радость,юмор,стихи,отношения,мода и куча позитива.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ

Брюнетка, руда і білявка (американський анекдот)

  • 16.10.18, 01:33
Три дівчини приїхали до Мексики, щоб відзначити випуск університету. Вони напилися і прокинулися у в'язниці, та виявили, що повинні бути страчені вранці, - хоча жодна з них не пам'ятала, що вони зробили вночі. 
Перша, руда, прив'язана до електричного стільця, запитує, чи має вона право на останнє слово. Вона каже: "Я закінчила біблійний коледж Святої Трійці і вірю у всемогутню силу Бога, що Він втрутиться від імені невинних". Вони тиснуть перемикач, і нічого не відбувається. Всі одразу падають на коліна, просять прощення, і звільняють її. 
Друга, брюнетка, прив'язана і їй дають останнє слово. "Я закінчила Гарвардський юридичний факультет, і я вірю в правосуддя, що втрутиться на захист невинних". Вони тиснуть перемикач і знову нічого не відбувається. Всі знову відразу падають на коліна, просять прощення і звільняють її. 
Остання, білявка, прив'язана до стільця, каже: "Ну, я з Техаського університету і я тепер маю ступінь з електротехніки, і я вам скажу, що нічого не буде, якщо ви не всунете цю вилку в цю розетку ".


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
767
предыдущая
следующая