Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

§ чёрно-белые сны

12% американцев видят чёрно-белые сны.


Согласно исследованию, опубликованному в 2008, молодые люди до 25 лет очень редко видят сны только в 2 цветах, а вот те, кому за 55, видят монохромные сны примерно в четверти случаев. Это объясняется в большой степени переходом от чёрно-белого к цветному телевидению!
В 1940-ых аналогичное исследование показало, что три четверти опрошенных, включая студентов, видят цветные сны редко или никогда.
2

Коментарі

126.10.10, 11:56

до сих пор вижу цветные сны, такие красочные, реальные.

    226.10.10, 12:27

    А еще и в 3D со стереозвуком долби сурраунд

      326.10.10, 12:44

      По такій логіці до винайдення телевізора люди взагалі снів не бачили

        427.10.10, 10:24

        я даже не знаю цветные мои сны или ч/б ... как-то немогу определить

          527.10.10, 22:44Відповідь на 3 від tanjuwa

          телевізор - не єдина причина, проте дуже важлива. Не розумію твоєї логіки

            627.10.10, 22:45Відповідь на 4 від Рыжая_лиса

            внимательнее надо к снам относится

              727.10.10, 23:13Відповідь на 5 від НеГерой

              Телебачення теоретично може впливати на відповідь людей шляхом стереотипів і паралелей фільм-сон, але однозначно не може впливати на їх сни.
              Бо сни людина бачить абсолютно так само як вона бачить оточуючу її дійсність, а отже точно не монохромно. Та і сни люди почали бачити задовго до винайдення телевізора - якщо кольорові сни з"явились по-твоєму тільки з появою кольорового телебачення то яким чином люди бачили сни до того як у них з"явився стереотип що картинка має бути обов"язково монохромна або чорно-біла?

                827.10.10, 23:38Відповідь на 7 від tanjuwa

                хіба ж я десь казав, що до телебачення не було кольорових снів? Просто коли з"явилося телебачення, то факт розгортання подій на чорно-білому екрані вплинув на сни - я так розумію. Оскільки по ТВ пригоди цікавіші, ніж у реалі (у більшості випадків), то якимось чином це вплинуло і на сни.

                  928.10.10, 01:12Відповідь на 8 від НеГерой

                  Анітрохи. Це могло вплинути хіба що на асоціацію що жива картинка може бути тільки чорно-білою. По-перше кіно-кіном, але в житті все набагато складніші і сни перш за все це результат внутрішніх переживань людини, а не того що вона дивиться по телебаченню. По-друге у ві сні людина не є стороннім спостерігачем як в телебаченні вона є прямим учасником. І при всій непередбачуваності людського мозку він навряд чи робитиме у ві сні з людини дальтоніка.
                  Тому це просто чергове некоректне опитування "американських вчених"