хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

K12 - сінергія молоді Дніпропетровська

Вже другий рік існує у Дніпропетровську молодіжна організація "Квест К12".

За цей час було зроблено багато цікавих проектів, подій, заходів, зустрічів, навчальних та розважальних програм, до  К12 приєдналось більше 300 людей сповнених натхненням та бажанням творити щось корисне для Дніпропетровська, було багато співпраці з іншими активними молодіжними проектами та організаціями, надходили пропозиції від політичних партій... багато чого відбулось за цей час.

В першу чергу, всі хто чує про К12 задаються питанням "Що це таке? Що це означає? Що там робиться та відбувається?" Тепер на всі ці питання можна отримати відповіді завітавши на сайт-візитку K12.dp.ua 

Ласкаво просимо!

8

Коментарі

126.04.11, 10:14

    Гість: jlya

    226.04.11, 11:43

    Ты закрыл почему-то свою ферму...

      326.04.11, 12:59Відповідь на 2 від Гість: jlya

      зовсім немає часу на іграшку )-:

        427.04.11, 19:30

          528.04.11, 18:28

          Я@ отправить нужно, Оля интересуется такими вещами

            628.04.11, 21:20Відповідь на 5 від Корнет

            Щось не помітив я, що вона таким цікавиться (-:

              728.04.11, 22:07Відповідь на 6 від Ханік

              уж я то знаю

                818.06.11, 10:20

                второй раз захожу на ваш сайт с мыслью "зарегистрироваться?", но останавливает сомнение: К12 - проект развлекательный или вы занимаетесь какими-то остро социальными вопросами (как, например, Фемен)? На фотографиях - смех, радость, веселье... Если К12 нацелен только на позитив и не участвует в организации мероприятий по защите прав и свобод украинцев - наверное, мне это не будет интересно...

                  918.06.11, 16:12Відповідь на 8 від Nick Realart

                  В К12 кожному своє. Хтось розважається, хтось займається сугубо "гостро-соціальними питаннями"... Але є певний спільний вектор діяльності всієї організації. І розваги, і серйозні справи робляться з урахуванням наших головних принципів

                    1018.06.11, 16:20Відповідь на 9 від Ханік

                    В К12 кожному своє. Хтось розважається, хтось займається сугубо "гостро-соціальними питаннями"... Але є певний спільний вектор діяльності всієї організації. І розваги, і серйозні справи робляться з урахуванням наших головних принципівА можна трохи докладніше про "серйозні справи"?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна