Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

22 июня посвящается. Фашистские марши.

Извиняюсь, хотела вчера это написать, но инет плохо работал.

Не хочется дискутировать о самой ВОВ, о том, кто виноват, и что Сталин первым готовил нападение, и о книгах В.Суворова, и о том, сволочи фашисты или нет...
Просто без всякой политической подоплеки хочу ознакомить с двумя фашистскими маршами (мне тут недавно подарили, много, с текстами и переводами). Не будем делать табу. Если не быть предвзятым, то вполне неплохие мелодии, бодрящие. Известно также, что некоторые советские пафосные песни один в один сплагиатированы с немецких маршей, либо содраны с одного источника.
Вот послушайте "Brder in Zechen und Gruben" - ничего не напоминает?

А вот переводы. Интересно ведь.

9

Коментарі

123.06.07, 15:08

Я підозрюю, що правильна назва мала б починатись з Brüder.

На мою думку, Суворов єдиний, хто прославляв Сталіна, на відміну від радянських підлабузників, які виставляли Віссаріонича на посміховисько.

    223.06.07, 15:10Відповідь на 1 від bobbie

    юнікод сюди ще не добрався: там u умляут, літера u з двома крапками, як в російському е:.

      323.06.07, 19:01

      Да уж, нота в ноту "Смело, товарищи в ногу"
      Вот, кстати, прорылся в интете и нашел полную историю массовых плагиатов:
      http://ba-tenka.livejournal.com/230072.html

        423.06.07, 20:06

        Чего то я не понял.
        У вас же дома нету компьютера - вы говорили
        Сегодня субота, позвольте вам напомнить

          525.06.07, 08:50Відповідь на 2 від bobbie

          Так, вона в мене теж не бажала писатися, ця умляутська літера!
          Дещо не згодна щодо Суворова - мені взагалі не здалося, що він когось захищав... А Сталін - Суворов пише, що він насправді готував напад першим, - хіба це захист!? Ні, не хочу діскутувати, а то виявиться, що я "плаваю" в цьому питанні

            625.06.07, 08:56Відповідь на 3 від avercon

            Там, среди маршей, я еще опознала английскую песенку, которую в школе учат (не знаю, народная, наверное) "My bonnie is over the ocean, my bonnie is over the sea..." - вот чудеса!
            А про плагиат - спасибо за ссылку, очень интересно! Еще я встречала целый сайт на тему музыкальных плагиатов, теперь не найду (да я еще серьёзно не интересовалась этой любопытнейшей темой)

              725.06.07, 09:01Відповідь на 4 від Lost Link

              Ага, хотите меня в чем-нибудь уличить? Ишь, аватар как подозрительно смотрит!
              У меня не выработано несколько часов - идиотская система для творческого человека работать по часам! Так что я в сб. полдня изображала творческую деятельность, загружая фашистские марши!

                825.06.07, 09:55Відповідь на 5 від Conejito_

                А Сталін - Суворов пише, що він насправді готував напад першим, - хіба це захист!? Ні, не хочу діскутувати, а то виявиться, що я "плаваю" в цьому питанні Добре, я просто поясню, що мав на увазі: радянські історики твердять, що на чолі країни були самі ідіоти, що не змогли адекватно підготуватись до оборони, в той час, як нацисти готували напад на Радянський Союз. Тобто, індустріалізація, мілітарізація економіки СРСР то все виявилось дарма, лише тому, що Сталін, Жуков і решта були ідіотами, що виявились неспроможними організувати оборону СРСР.

                Суворов, натомість, стверджує, що Сталін і решта були не дурні, просто готувались до дечого іншого. А коли гітлерівці напали, то те що сталось, сталось лише через те, що збирались нападати самі.

                  925.06.07, 10:05Відповідь на 8 від bobbie

                  А, от тепер зрозуміло!

                    1028.06.07, 22:13Відповідь на 3 від avercon

                    Danke schonn mein freund!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна