Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

велетенська морська свинка!!!!!!!

Цю тварину перехожі називають ким завгодно, кішкою, собакою, хом'яком, мало кому відомо, що це морська свинка - домашній вихованець Мелані Типальдос та її доньки Корал. Морські свинки - найбільший вид гризунів у світі, прямі нащадки гвінейської свині

Хозяйка свинки Мелані Типальдос вперше познайомилася з цим милим створенням під час поїздки у Венесуелу. Її донька Корал взяла в руки морську свинку і закохалася в цю тварину назавжди.

Дорослі морські свинки можуть зростати до 130 сантиметрів в довжину і важити 65 кілограм. У них перетинкові лапи, 20 зубів і немає хвоста. Морські свинки - травоядні, в природі вони живляться травою, водяними рослинами і фруктами

По вихідних Кеплін насолоджується купанням у бассейні разом зі своєю хозяйкою

Морські свинки прекрасно плавають, і можуть триматися під водою більше 5 хвилин



ось таке чудо живе в техасі під іменем Кеплін
8

Коментарі

Гість: Фазя

17.08.11, 10:20

Мама мия Фигасе свинья

    Гість: Фазя

    27.08.11, 10:21

    Черноболь повлиял наверное

      37.08.11, 10:23

      Обалдела ,вот уж точно удивительное- рядом Впервые вижу такие размеры.У меня была крупная, но эта- обалдеть не встать.Спасибо за интересную заметку

        47.08.11, 10:24

        Я себе преставила,как она кусает палец, страшновато стало

          57.08.11, 10:25

          Какой страх... Хотя есть наверное и прелести - в гости никто ходить не будет.

            Гість: Тінуська

            67.08.11, 10:59

            Тільки ж "не закохалася"... Іншу треба фразу в тім місці. Були свинки в мого кузена, а годувала і випасала їх я. Не подобаються. Вічно сваряться і ділять гарем.

              77.08.11, 11:53

              Гарні фото Тваринка кумедна, вона ще називається "капібара", якщо я не помиляюся

                анонім

                87.08.11, 12:02

                хіба це не капібара???

                  Гість: Сеничка***

                  97.08.11, 12:11

                  оце так клас

                    107.08.11, 12:16

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна