Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Десятка країн із самими недотепними жителями

  Складений рейтинг країн, де живуть найменш дотепні люди. Хіт-парад країн із самим невеселим населенням був створений на основі опитування приблизно 30 тисяч чоловік в 15 країнах.
Результати дослідження у вівторок, 7 червня опублікувала газета The Daily Telegraph :

#    Німеччина
#    Росія
#    Туреччина
#    Великобританія
#    США
#    Франція
#    Польша
#    Бельгія
#    Нідерланди
#    Канада.
9

Коментарі

18.06.11, 08:05

Росія і Німеччина займають перше місце, хоча Рашу я б на перше місце поставив би, бо в них почуття гумору зводиться тільки до використання нецензурної лексики!
Відрадно, що в цьому списку України немає! Це добре! Бо той народ, який добре сміється - більш здоровий!

    28.06.11, 08:18Відповідь на 1 від Саничок

    100% правда

      Гість: lyo Dnepr

      38.06.11, 08:58

        48.06.11, 11:30

        Цікава статистика
        Друже, можна одне прохання
        В українській мові, в найвищому ступені порівняння не вживається російське "самий", замість цього є префікс "най"+ закінчення "ший" у відповідності до роду. Тобто в даному випадку - "найнедотепнішими жителями".
        Не сприйми за образу... просто таке дуже ріже слух, так само, як вислів "на протязі" замість "протягом"

          58.06.11, 12:46

          Дуже суперечливо, особливо стосовно Великої Британії.

            Гість: Фазя

            68.06.11, 19:42

              79.06.11, 06:49

                89.06.11, 06:58Відповідь на 4 від JR_Cerberus

                Я архітектор, а не філолог . Дякую за виправлення

                  99.06.11, 07:01Відповідь на 5 від Танк_

                  Ну це ж не я вибирав

                    109.06.11, 11:41Відповідь на 9 від rosa19631

                    Ну це ж не я вибиравТа нема за що, я хоч і лінгвіст, та інколи так російською мізки пропалять, що сам іноді не можу згадити як те, що хочу сказати, українською буде звучати. І інколи навіть радий якщо хтось підскаже або виправить. На те і є друзі щоб допомагати один одному, навіть в такій справі як шліфування мови. З дружбу

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна