Справді,
фісташки під час перевезення великими партіями можуть спонтанно
спалахувати. А все через високу жирність і вкрай малий вміст води. Крім
того, ці горіхи поглинають кисень та виділяють вуглекислий газ – ще один
фактор ризику. Тому при їх перевезенні у трюмі корабля або на
вантажівках потрібні виняткові заходи безпеки.
Один із найбільших метеоритів вартістю 75 тисяч доларів пролежав на
фермі 80 років
Космічне тіло знайшли в Мічигані (США). Він десятки років не привертав
уваги експертів, тому що ним підпирав двері сараю місцевий фермер.
Космічний камінь отримав назву "метеорит Едмор". Він містить значну
кількість нікелю — близько 12%.
Фотограф дикої природи
Джо Ніл зумів сфотографувати милу картинку): дві бджілки , після тяжкого трудового дня заснули в обіймах в бутоні квітки...
95% Всесвіту невидимі...
Існує настільки дивовижне відкриття, що воно ще не потекло у свідомість більшості вчених: все, що вивчала наука за останні 350 років, є лише незначним вивченням Всесвіту.
Міжнародний день вина «Піно Нуар» Щорічно 18 серпня відзначають Міжнародний день вина «Піно Нуар», фантастичного вина і справжнього шедевра виноробства. Завдяки своєму багатому кольору і складному аромату, воно значною мірою вважається одним з найдивовижніших вин у світі. Елегантний і ягідний, його бархатистий аромат - ідеальне доповнення до всього. «Піно Нуар» - один з найдревніших сортів винограду, який дбайливо вирощують і з якого роблять вина упродовж багатьох століть. Його батьківщина - Бургундія, знаменитий регіон у Франції. Вважається, що перші згадки про «Піно Нуар» датуються більше двох тисячоліть тому. Відмінною рисою цього сорту винограду є його чутливість до кліматичних умов і землі, на якій він вирощується.
Здається, це звичайні фотографії середньої якості. Наспраавді, це картини пензля італійського художника Луїджі Баццані. Він уважно вивчав античну архітектуру, писав аквареллю краєвиди давньоримських руїн, а у великих мальовничих композиціях прагнув у найнатуральніший спосіб відтворити сцени, що відображають домашнє життя стародавніх мешканців Рима і Помпей. Баццані був натхненний повторним відкриттям Помпей 1748 року і провів 35 років свого життя приблизно з 1880 до 1915 року, документуючи руїни стародавнього міста, що їх було виявлено під час розкопок, за допомогою малюнків і акварелей. Хоча з розвитком ШІ технологій стає все складніше відрізнити справжні фотографії від генерацій - це вражає не так сильно, як коли це робить людина.
Печерний храм Кайласанатха (Еллора, Махараштра) Храм Кайласанатха висічений у монолітній скелі, що стоїть поодинці, скельний масив під час будівництва храму обтесували згори донизу, без застосування будівельних риштувань. Розташований у центрі вирубаного в скелі двору завдовжки 58 м і завширшки 51 м, що йде в глиб скелі на 33 метри. Довжина самого храму 55 м, а ширина 36 метрів, площа займаної поверхні 1980 м. Спочатку весь храм був покритий білою штукатуркою, що своєрідно виділяло його на тлі скель, і називався Ранга Махал. Сам храм, хоча і присвячений Шиві, всередині заповнений статуями Вішну та інших богів. За переказами, цей храм спорудив раджа елічпурський Еду на знак подяки за зцілення водою з прилеглого тут джерела. VI - IX століття нашої ери.
Коментарі
Гість: Hagal
118.08.23, 11:11
Дивовижні майстерність і знання людства в ті далекі часи!
Зараз мабуть вже не взмозі повторити таку архітектуру.
Бджілки - милота!:
norma3
218.08.23, 12:06
Дякую! Який світ дивовижнмй!
nasinynka
318.08.23, 14:01
Світ сповнений різних дивовиж!
Голубка
418.08.23, 14:52Відповідь на 1 від Гість: Hagal
Так,цілком погоджуюся
Голубка
518.08.23, 14:52Відповідь на 2 від norma3
Це правда
Голубка
618.08.23, 14:53Відповідь на 3 від nasinynka
Так, а скільки всього ми ще не бачили.......
nebosklon
719.08.23, 06:35
Кислица
819.08.23, 16:12