Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Вони подумали, що це якийсь жарт

Дивлячись на страви із сучасних ресторанів, здається, що ті часи далеко в минулому. З іншого боку, чому люди не можуть їсти так, як їм подобається? У деяких ресторанах та кафе пішли навіть далі. Вони використовують як посуд найрізноманітніші предмети, які хоч якось можуть виконувати його функцію. Іноді виходить кумедно, але частіше — це повне фіаско, яке гості закладу, у кращому разі, можуть сприйняти як жарт. Занадто довго перераховувати мінуси використання вінілової пластинки як тарілка




 

За тако, що на вулиці продають по 2$, у цьому закладі просять 18$! А все через креативну подачу



Щоб цілий день носити ці кам’яні брили, які в цьому ресторані використовують замість тарілок, офіціанти повинні бути мінімум кандидатами у майстри спорту з пауерліфтингу 
 

 

Гей, а навіщо ви перевернули звичайну миску вгору дном?



“Пакетик з чипсами помістили в будівельну каску і хочуть, щоб я за це заплатила” 
 



Англійський пудинг на садовій лопатці – це має бути так аристократично? 
 



“Я хотів поїсти з дошки від скейтборду, а мені принесли тільки її половину”



Підлоговий водосток – не найвдаліший вибір як посуд для коктейлю



У цьому ресторані можна замовити ціле відро спагетті і вам його подадуть прямо на скатертині 
 


Замість склянок, нам принесли воду в мірних чашках з яких дуже незручно пити



Солодка вата виглядає апетитно, але зачіску псувати не хочеться 

 

Можна використовувати замість тарілок те, що на них максимально схоже. Наприклад, фрісбі!



“Добре, що цибуля розсипалася по столу, її все одно було занадто багато” 
 

о” 

Питання знавцям: що спільного у жирафи, крокодила та устриць? 
 

 

 
 У цьому ресторані не придумали нічого кращого, ніж робити посуд із паперу

 
Краще совок на столі, ніж совок у голові

 
10

Коментарі

122.01.23, 11:07

    222.01.23, 11:17Відповідь на 1 від Андрій1961

      322.01.23, 11:28

      Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирно

        422.01.23, 11:29Відповідь на 3 від NoTaRь

        Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирноЩо жирно, зрозуміла...

          522.01.23, 11:30Відповідь на 3 від NoTaRь

          Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирноТой жир впитує фарбу з газети і люди це споживают ь...

            622.01.23, 11:36Відповідь на 5 від Голубка

            Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирноТой жир впитує фарбу з газети і люди це споживают ь...Я теж подумав

              722.01.23, 12:06Відповідь на 4 від Голубка

              Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирноЩо жирно, зрозуміла... Там по бажанню ще йде смажена цибуля кільцями в клярі. Разом це такий запах як у наших базарних пиріжкових

                822.01.23, 15:16Відповідь на 7 від NoTaRь

                Останнє "фіш енд чіпс" загорнуте в газету. Це смажена тріска чи пікша. Смачно але жирноЩо жирно, зрозуміла... Там по бажанню ще йде смажена цибуля кільцями в клярі. Разом це такий запах як у наших базарних пиріжкових Ясно

                  922.01.23, 15:38

                    1022.01.23, 17:17Відповідь на 9 від Влад Ли

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна