Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

У кожного своя залежність...

Одержимість солярієм

 Дивні залежності, про які ви не підозрювали 1

Наявність шоколадного відтінку шкіри для багатьох жінок стає сенсом їхнього життя, і вони присвячують цьому весь свій час, витрачаючи останні гроші на солярію та автозагар. Дівчата, перебуваючи в солярії довше 10 хвилин і частіше ніж 2 рази на тиждень, страждають на танорексію, психологічну залежність від ультрафіолетових променів. Особливо схильні до танорексії підлітки та молоді дівчата до 25 років з країн, де пляжний сезон недовгий. Причина залежності, мабуть, одна — самоствердження. Тому незадоволеність собою і зовнішністю потребує консультації з психологом та вирішення внутрішніх проблем.



33%, 4 голоси

42%, 5 голосів

0%, 0 голосів

8%, 1 голос

8%, 1 голос

0%, 0 голосів

8%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
5

Коментарі

Гість: _Сонечко_

118.12.22, 10:03

Про солярій.
Наскільки мені відомо, щоб отримати засмагу людині, що ще не засмагала, потрібно мінімум 10 сеансів підряд (чи через день, здається), починаючи з однієї хвилини і поступово збільшуючи час. Це робиться щоб не уразити шкіру. Існують певні протипоказання для таких процедур. Чи йде тут мова до звикання?
Для чого люди це роблять. Перед поїздкою до сонячних країн, наприклад, щоб дати шкірі змогу звикнути і найменше травмуватись від сильного сонця.
Загалом доведено що засмагати шкідливо

    Гість: _Сонечко_

    218.12.22, 10:07

    Про накопичення тварин.
    А притулки для тварин? Це накопичення?
    Там за тваринами доглядають і підшукують господарів для безхатьків...
    Є волонтери, які збирають самотніх тваринок на вулиці, лікують їх власним коштом а потім також шукають їм нове житло...
    Це накопичення?
    Особисто я підгодовую тваринок, що мешкають на вулиці. Є певна територія, яку я постійно навідую....
    І так, у мене три тваринки. Дві кішки і кіт.
    Це залежність?
    Я називаю це людяністю.....

      Гість: _Сонечко_

      318.12.22, 10:09

      Кава.
      Щоранку мій день починається з кави. Так, для бадьорості. Бо мені важко зранку прокидатися. Ніякої ейфорії не відчуваю.
      Для мене це щоденний ритуал і все. І ніякої сонливості на протязі дня.
      А чаї теж полюбляю. Трав'яні, різні

        Гість: _Сонечко_

        418.12.22, 10:14

        Мабуть... найбільша залежність сучасності від гаджетів..... це трохи сумно. Діти змінилися. Менше читають, менше грають на вулиці... (не беремо до уваги теперішній складний час, я взагалі)
        Це не говорить, що вони сталі гірші. Технології допомагають стати розвиненішими, пристосуватися до життя, що оточує. Без них тепер важко уявити світ..
        Тяжіння до природи, руху.... за цим постійно сумую... мені не вистачає свіжого повітря, співу пташок, світанків і яскравих зір.
        Мегаполіс не дає цим насолодитися повною мірою....

          Гість: _Сонечко_

          518.12.22, 10:14

          я же пам'ятаю заливні луки на місці, де стоять зараз багатоповерхові будинки... спогади залишилися у пам'яті і трохи в світлинах...

            618.12.22, 10:33Відповідь на 1 від Гість: _Сонечко_

            Про солярій.
            Наскільки мені відомо, щоб отримати засмагу людині, що ще не засмагала, потрібно мінімум 10 сеансів підряд (чи через день, здається), починаючи з однієї хвилини і поступово збільшуючи час. Це робиться щоб не уразити шкіру. Існують певні протипоказання для таких процедур. Чи йде тут мова до звикання?
            Для чого люди це роблять. Перед поїздкою до сонячних країн, наприклад, щоб дати шкірі змогу звикнути і найменше травмуватись від сильного сонця.
            Загалом доведено що засмагати шкідливо
            Раза три досить, далі вже дожарка

              718.12.22, 10:48

              Залежність від мухоморів здається така є, на Закарпатті не так мало людей систематично збирають рожеві мухомори, очевидна мала доза отрути - мускарину дає несвідомий наркотичний ефект

                818.12.22, 10:50

                Залежність від переїдання дуже серйозна зараз, причому самостійно добувати їжу ми вже не вміємо

                  Гість: _Сонечко_

                  918.12.22, 10:50Відповідь на 6 від NoTaRь

                  моя шкіра, наприклад, не здатна до засмаги зовсім
                  я одразу покриваюсь веснянками, а шкіра від сонця червоніє....

                    1018.12.22, 12:57

                    Тодi я мабуть iнтернет-залежний бо iнших розваг не маю!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна