хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Ще той хижак...



Росянка...
Росянка – ще один вид хижих рослин, які так само як непентеси ростуть на бідному ґрунті, а тому їм нічого не залишилось як почати поїдати комах.
Росянки діють подібно липкої стрічки для ловлі мух. На їх стебельцях ростуть волоски, кожен з яких має на своєму кінчику краплину дуже схожу на нектар. Це приваблює комах, які тільки після приземлення на рослину, виясняють що це зовсім не нектар, а в’язкий клей, який не залишає жертві жодного шансу вибратися.Все погіршується тим що, волоски до яких комаха раніше не торкалась починають пригортатися до неї. Ну а потім росянка обгортує здобич всім листком, після чого починає розчиняти внутрішні органи жертви поки та ще жива, і всмоктує поживні речовини листками.
Цікаво що якщо поставити на рослину камінь або папір, то ніякої реакції не буде. А якщо капнути молоко або приклеїти шматочок м’яса, то росянка відразу приступить до поїдання. Виходить що реакція провокується речовинами які містять азот. Ця рослина у свій час настільки вразила Дарвіна, що він написав: “Часом мені здається що росянка це замаскована тварина”
9

Коментарі

120.02.20, 10:33

    220.02.20, 11:22Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

      320.02.20, 23:55

      у мене росте на підвіконні ця хижачка

        421.02.20, 10:23

          54.05.20, 10:44

          вихухоль или выползень?