Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Жахливо все це...


У Тибеті існує похоронна практика, при якій на трупі роблять надрізи в певних місцях і залишають на вершині гори на розтерзання стихією та дикими тваринами, особливо хижими птахами. Ховати у землю, як заведено у нас, там можуть тільки злочинців та інших людей які провинилися.

Більшість тибетців є прихильниками буддистських традицій, згідно з яким людське тіло – це всього лише посудина, яка може бути знищеною. На даний момент така практика заборонена, але за згодою родини такі похорони організувати можна.

4

Коментарі

14.09.19, 18:45

Чому ж це жахливо?

    24.09.19, 19:10Відповідь на 1 від Phaeton

    Чому ж це жахливо?Не знаю,нам звично поховання у землю...

      34.09.19, 19:13Відповідь на 2 від Голубка

      Чому ж це жахливо?Не знаю,нам звично поховання у землю...Тоді може краще сказати "незвично"?)
      Як на мене, людина має залишатися в серці і в думках, а не у вигляді місця на кладовищі. А з'їдять тіло хробаки чи птахи - як різниця?

        44.09.19, 20:00Відповідь на 3 від Phaeton

        Та там така кількість грифів, що як ніхто не помре, то й живого заклюють - їсти ж хочеться

          54.09.19, 20:26Відповідь на 3 від Phaeton

          Чому ж це жахливо?Не знаю,нам звично поховання у землю...Тоді може краще сказати "незвично"?)
          Як на мене, людина має залишатися в серці і в думках, а не у вигляді місця на кладовищі. А з'їдять тіло хробаки чи птахи - як різниця?
          Ну так, не звично...

            64.09.19, 20:31

            кашмар, треба було навпаки злочинців птахам віддавати

              74.09.19, 21:32Відповідь на 5 від Голубка

              Чому ж це жахливо?Не знаю,нам звично поховання у землю...Тоді може краще сказати "незвично"?)
              Як на мене, людина має залишатися в серці і в думках, а не у вигляді місця на кладовищі. А з'їдять тіло хробаки чи птахи - як різниця?
              Ну так, не звично...
              Мені просто не так жахливо, бо люблю творчість Джека Лондона, і в нього там бувають у творах індіанці залишали старих і немічних біля багаття: поки багаття горить - вони живуть, бо вовки не наближаються, як тільки згасне - одразу ж вовки нападуть. мабуть тому мені це здалося буденнішим, ніж вам

                84.09.19, 21:33Відповідь на 4 від nasinynka

                Та там така кількість грифів, що як ніхто не помре, то й живого заклюють - їсти ж хочетьсягрифи - падальщики, вони, здається, на живих не нападають)

                  94.09.19, 22:48Відповідь на 7 від Phaeton

                  Чому ж це жахливо?Не знаю,нам звично поховання у землю...Тоді може краще сказати "незвично"?)
                  Як на мене, людина має залишатися в серці і в думках, а не у вигляді місця на кладовищі. А з'їдять тіло хробаки чи птахи - як різниця?
                  Ну так, не звично...
                  Мені просто не так жахливо, бо люблю творчість Джека Лондона, і в нього там бувають у творах індіанці залишали старих і немічних біля багаття: поки багаття горить - вони живуть, бо вовки не наближаються, як тільки згасне - одразу ж вовки нападуть. мабуть тому мені це здалося буденнішим, ніж вам
                  Теж про це читала...

                    105.09.19, 07:54

                    А чому б свого батька не скормити собакам?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна