хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Як у фільмі жахів, моторошно і не затишно...



Павуковий іній. Передмістя Вікторії, Австралія. Як у фільмі жахів, моторошно і не затишно...
10

Коментарі

131.07.19, 23:37

не люблю я такую живность...

    21.08.19, 01:39

    и вправду ужастик

      31.08.19, 06:37

      Не люблю павуків!

        41.08.19, 10:14Відповідь на 1 від Южный Соус

        не люблю я такую живность...а хто її любить?...

          51.08.19, 10:14Відповідь на 2 від Кат*Ери*На

          и вправду ужастикТак,а люди там живуть...

            61.08.19, 10:15Відповідь на 3 від Андрій1961

            Не люблю павуків!Десь читала, що їх не можна вбивати...(з точки зору релігії).

              71.08.19, 10:36Відповідь на 6 від Голубка

              Не люблю павуків!Десь читала, що їх не можна вбивати...(з точки зору релігії).Не знаю щодо релігії, а я їх скоріше не вбиваю, а обходжу стороною...!

                81.08.19, 11:31Відповідь на 7 від Андрій1961

                Не люблю павуків!Десь читала, що їх не можна вбивати...(з точки зору релігії).Не знаю щодо релігії, а я їх скоріше не вбиваю, а обходжу стороною...!Я теж

                  91.08.19, 11:33Відповідь на 7 від Андрій1961

                  Не люблю павуків!Десь читала, що їх не можна вбивати...(з точки зору релігії).Не знаю щодо релігії, а я їх скоріше не вбиваю, а обходжу стороною...!У мене до них особливе ставлення-там де я народилася (Херсонщина), у землі живуть величехні павуки,деякі розміром з руку.Дуже красиве у них забарвлення, але деякі ядовиті.Ми у дитинстві виливали їх водою, щоб подивитися на забарвлення.Як тільки вода увійшла у землю, павук зразу ж до своеї нори. Нори великого розміру,можна подумати, що там ховрахи живуть, а не павуки...

                    101.08.19, 11:44Відповідь на 8 від Голубка

                    Не люблю павуків!Десь читала, що їх не можна вбивати...(з точки зору релігії).Не знаю щодо релігії, а я їх скоріше не вбиваю, а обходжу стороною...!Я теж

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна