Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Що робити, коли вкусила гадюка...


Що робити, якщо гадюка таки вкусила?



12

Коментарі

Гість: Ordinary

119.05.19, 16:33

Один мой друг-рыбак, врач-реаниматолог, летом всегда ходил возле речки в резиновых сапогах. На подшучивания отвечал - "Ребята, сыворотки сейчас нет и неизвестно когда будет..."

    219.05.19, 17:39Відповідь на 1 від Гість: Ordinary

    Один мой друг-рыбак, врач-реаниматолог, летом всегда ходил возле речки в резиновых сапогах. На подшучивания отвечал - "Ребята, сыворотки сейчас нет и неизвестно когда будет..."І він правий...

      319.05.19, 17:49

      спасибо за информацию!
      я бы все сделала ноборот,а оказывается так нельзя

        Гість: Nahibator

        419.05.19, 17:54

        Очень не люблю змей!

          519.05.19, 18:08Відповідь на 3 від Icegirl

          спасибо за информацию!
          я бы все сделала ноборот,а оказывается так нельзя
          Я теж думала, що треба перетягнути вище місця укусу...

            619.05.19, 18:09Відповідь на 4 від Гість: Nahibator

            Очень не люблю змей!Аналогічно, але вони не винні-Бог їм дав життя, мають право жити...

              719.05.19, 19:41Відповідь на 5 від Голубка

              спасибо за информацию!
              я бы все сделала ноборот,а оказывается так нельзя
              Я теж думала, що треба перетягнути вище місця укусу...
              Так роблять при укусах сильноотруйних змій- кобр, еф, аспидів, тайпанів : щоб сповільнити швидке поширення отрути в органах
              Для гадюк характерно саме місцеве ураження, і перетягнута кінцівка сприяє набряку

                819.05.19, 19:42Відповідь на 1 від Гість: Ordinary

                Один мой друг-рыбак, врач-реаниматолог, летом всегда ходил возле речки в резиновых сапогах. На подшучивания отвечал - "Ребята, сыворотки сейчас нет и неизвестно когда будет..."Достатньо бити палкою по траві

                  919.05.19, 19:46

                  Гадюка степова- серйозно отруйний вид, але вона ніколи не буває численною, на відміну від звичайних гадюк і полозів

                    Гість: Ordinary

                    1019.05.19, 19:56Відповідь на 8 від NoTaRь

                    Один мой друг-рыбак, врач-реаниматолог, летом всегда ходил возле речки в резиновых сапогах. На подшучивания отвечал - "Ребята, сыворотки сейчас нет и неизвестно когда будет..."Достатньо бити палкою по травіУ нас гадюка Никольского. Черная такая. Достаточно многочисленна. Степную видел только один раз. Палкой не обязательно бить - достаточно топать ногами.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна