Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Втягати нитку в голку буде легко ...



Втягати нитку в голку буде легко , якщо скропити кінчик нитки лаком для волосся...

8

Коментарі

125.02.18, 20:51

і якщо вужко завбільше з хату...

    225.02.18, 20:58Відповідь на 1 від Karry 80

    і якщо вужко завбільше з хату...тю.. плюнул на большой и указательный пальцы, поюзал на кончик нитки - он сам возбудитсо и влезет куда надо, йолки, вам дамам обЪяснять, как надо

      325.02.18, 21:01Відповідь на 2 від Хозяин- С

      і якщо вужко завбільше з хату...тю.. плюнул на большой и указательный пальцы, поюзал на кончик нитки - он сам возбудитсо и влезет куда надо, йолки, вам дамам обЪяснять, как надоякі ми обізнані..ммммм

        Гість: Nahibator

        425.02.18, 21:15Відповідь на 1 від Karry 80

          525.02.18, 21:18Відповідь на 4 від Гість: Nahibator

            625.02.18, 21:34Відповідь на 1 від Karry 80

            і якщо вужко завбільше з хату...матерію порве

              725.02.18, 21:35

              у меня выходит и без лака ..
              правда есть у меня пару иголок .. там такое мелкое ушко , что и с лаком фиг в фигачишь)
              но я люблю подрочиться.. ну когда есть время .. )
              я рада, у мене вже не завжди виходить

                825.02.18, 21:35Відповідь на 2 від Хозяин- С

                і якщо вужко завбільше з хату...тю.. плюнул на большой и указательный пальцы, поюзал на кончик нитки - он сам возбудитсо и влезет куда надо, йолки, вам дамам обЪяснять, как надо

                  925.02.18, 21:37Відповідь на 3 від Karry 80

                  і якщо вужко завбільше з хату...тю.. плюнул на большой и указательный пальцы, поюзал на кончик нитки - он сам возбудитсо и влезет куда надо, йолки, вам дамам обЪяснять, как надоякі ми обізнані..мммммвам тренироватсо нада

                    1025.02.18, 21:38Відповідь на 8 від Голубка

                    і якщо вужко завбільше з хату...тю.. плюнул на большой и указательный пальцы, поюзал на кончик нитки - он сам возбудитсо и влезет куда надо, йолки, вам дамам обЪяснять, как надо

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна