хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Острів Сокотра,цікаве місце...



Цей острів, є частиною групи 4 островів, був географічно ізольований від материка Африки останні 6 або
7 млн. років . Острів може похвалитися більше 700 надзвичайними рідкісними видами флори і фауни, більше 1/3 з яких є ендемічними, тобто унікальними на Землі.Сокотра - ця  назва походить від Sanscrit ім'я, що означає "Острів блаженства" ...


5

Коментарі

Гість: NoTaRь

116.11.17, 18:50

...і радянська суперсекретна військово-морська база...

    216.11.17, 19:55Відповідь на 1 від Гість: NoTaRь

    ...і радянська суперсекретна військово-морська база...я про це забула...

      Гість: NoTaRь

      316.11.17, 20:14Відповідь на 2 від Голубка

      ...і радянська суперсекретна військово-морська база...я про це забула...
      Не знаю чи зацікавить- це для хлопчиків , що не награлися в дитинстві у солдатиків
      http://blog.i.ua/user/20694/925339/

        416.11.17, 20:16Відповідь на 3 від Гість: NoTaRь

        ...і радянська суперсекретна військово-морська база...я про це забула...Не знаю чи зацікавить- це для хлопчиків , що не награлися в дитинстві у солдатиків
        http://blog.i.ua/user/20694/925339/
        цікаво...

          516.11.17, 21:03Відповідь на 1 від Гість: NoTaRь

          ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверное

            Гість: NoTaRь

            616.11.17, 21:18Відповідь на 5 від DANAH

            ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверноеА шо? Нильзя?

              716.11.17, 21:21Відповідь на 6 від Гість: NoTaRь

              ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверноеА шо? Нильзя?с некоторых пор низзя. Ха. я таки знаю больше вас иногда.

                Гість: NoTaRь

                816.11.17, 21:24Відповідь на 7 від DANAH

                ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверноеА шо? Нильзя?с некоторых пор низзя. Ха. я таки знаю больше вас иногда.Мені можно. Я морально стійкий

                  916.11.17, 21:49Відповідь на 8 від Гість: NoTaRь

                  ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверноеА шо? Нильзя?с некоторых пор низзя. Ха. я таки знаю больше вас иногда.Мені можно. Я морально стійкийИ справка есть ?

                    Гість: NoTaRь

                    1016.11.17, 21:52Відповідь на 9 від DANAH

                    ...і радянська суперсекретна військово-морська база...а вы откуда знаете ? вы советский человек наверноеА шо? Нильзя?с некоторых пор низзя. Ха. я таки знаю больше вас иногда.Мені можно. Я морально стійкийИ справка есть ?Штамп "Годен"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна