хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Цікаве про чай.




Цікаве про чай.
З приводу батьківщини чаю думки вчених розходяться досі. Прихильники традиційної версії стверджують, що цей напій вперше стали заварювати в Китаї ще 5000 років тому і спочатку його подавали тільки аристократам. Відомо навіть ім’я ймовірного винахідника чаю – імператора Шен Нунга, який нібито першим здогадався кинути чайне листя у воду. Але ця версія нічим не підтверджена, а перші згадки про чай як про напій відносяться до 4-го століття нашої ери і пов’язані вони з Близьким Сходом. Звичний для нас чай – тобто листя, заварене в окропі, – почали пити всього сім століть тому. А ось те, що слово «чай» має китайське коріння, – доведено. Тільки на різних діалектах Піднебесної воно звучало і звучить по-різному: десь «Тей», на інших землях – «ча» або «чай».
Китай залишається «найбільш чайною» країною і донині: приблизно 2/3 зеленого чаю поставляється на світовий ринок прямо звідти. Інші виробники чаю – Індія, Шрі-Ланка, Японія і Тайвань – значно відстають від КНР за показниками.Якщо ви купили відмінний чай і хочете насолоджуватися ним якомога довше, пам’ятайте, що навіть висококласне чайне листя втрачає свій смак і аромат через рік. А ще воно дуже боїться світла і вологи. Не любить чай і сусідства з іншими продуктами або приправами, тому для його зберігання краще вибрати окреме місце, а не тримати його поруч з крупами чи спеціями.
4

Коментарі

114.09.17, 10:44

Цікаво! Про білий чай вперше чую! Де б його взяти...?!

    214.09.17, 11:14Відповідь на 1 від Андрій1961

    Цікаво! Про білий чай вперше чую! Де б його взяти...?!Я чула,але на очі мені ніде не попадався білий чай-хочу скуштувати

      314.09.17, 11:16Відповідь на 2 від Голубка

      Цікаво! Про білий чай вперше чую! Де б його взяти...?!Я чула,але на очі мені ніде не попадався білий чай-хочу скуштуватиЯ теж хочу! Хоча б з цікавості!

        414.09.17, 12:29Відповідь на 1 від Андрій1961

        Цікаво! Про білий чай вперше чую! Де б його взяти...?!
        подої корову

          514.09.17, 12:37Відповідь на 4 від Сyрi

          Цікаво! Про білий чай вперше чую! Де б його взяти...?!подої коровуТо не той чай! Не люблю молоко!

            614.09.17, 12:40Відповідь на 5 від Андрій1961


            повидумують - білий чай,
            то вони нашого самогону не пробували

              714.09.17, 12:42Відповідь на 6 від Сyрi


              повидумують - білий чай,
              то вони нашого самогону не пробували
              Це точно!

                Гість: subzero000

                817.09.17, 23:29

                На этом сайте http://местосилы.онлайн интернет магазин МЕСТО СИЛЫ закупает чай напрямую в Китае, Индии, Непале и Японии. Работает в тесном сотрудничестве с ассоциацией РУС-ДАО.