хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Підсвічник своїми руками ...

  

Підсвічник своїми руками

Кращий спосіб влаштувати романтичну атмосферу. Найпростіше виготовити його з нижніх половинок пляшок. Для цього достатньо розрізати пляшку навпіл.
Якщо в будинку немає склоріза, розріж пляшку за допомогою мотузки. Просочи мотузку ацетоном, обмотай пляшку в місці передбачуваного зрізу і підпали. Почекай, поки скло розжариться, потім окуні пляшку в миску з крижаною водою - скло лопне рівно з означеної лінії під впливом перепаду температур.


9

Коментарі

119.07.17, 22:58

интересно как в зону горения поступает кислород? Если его будет недостаточно,то свеча будет коптить...

    219.07.17, 23:20

    А мне нра

      Гість: Фёдор Сумкин

      319.07.17, 23:29

      Цікаво й оригінально.

        419.07.17, 23:41

        вспомнилось, как я так, как ты описываешь, хотела перерезать бутылку, не получилось, больше не хочу. Но таки красиво

          519.07.17, 23:54

          гарно)

            619.07.17, 23:55Відповідь на 4 від Кат*Ери*На

            вспомнилось, как я так, как ты описываешь, хотела перерезать бутылку, не получилось, больше не хочу. Но таки красивочом не вийшло?!

              719.07.17, 23:58Відповідь на 6 від Merovingian

              вспомнилось, как я так, как ты описываешь, хотела перерезать бутылку, не получилось, больше не хочу. Но таки красивочом не вийшло?!а, даже вспоминать не хочу, бутылки просто трескались в рассыпную, а мне потом приходилось это стекло собирать, чтобы никто не порезал ноги или руки. Я здалась и больше не пробовала

                820.07.17, 00:23Відповідь на 7 від Кат*Ери*На

                а які пляшки були? З під вина, чи з чого?

                  920.07.17, 00:37Відповідь на 8 від Merovingian

                  а які пляшки були? З під вина, чи з чого?красивые были, а с под чего, то не помню, давно это было

                    1020.07.17, 00:43Відповідь на 9 від Кат*Ери*На

                    зрозуміло, дякую)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна