хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Більшість чоловіків платить за даму ...




Більшість чоловіків платить за даму в ресторані, проте мало хто при цьому робить це щиро. Якщо чесно, мені у житті зустрічалися чоловіки щирі (так мені завжди здавалося), невже вони так вміло приховували  цю істину?...look

45%, 5 голосів

36%, 4 голоси

18%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

18.07.17, 12:56

Щиро платять за КОХАНУ ЖІНКУ, а за даму -дінамщіцу платити взагалі жуткій мавєтон, хіба що за ХВОЙДУ . Це як давати хабаря лікарю, заохочуючи його хабарництво. Якщо чоловіки мають платити за любу в рестіке. то люба просто ЗОБОВ"ЯЗАНА дати при першій же нагоді.ТИ правий,може тому за мене й платили, бо кохали...

    28.07.17, 13:14

    Більшість чоловіків платить за даму в ресторані, тому що зараз така суспільна норма. Це як правила гри. Хочеш дійти до фінішу і отримати приз, слідуй правилам.
    Голубко, якщо Вам не складно, дайте визначення поняттям "щиро платити за даму в ресторані", "нещиро платити за даму в ресторані". Щоб ми знали, про що ми говоримо.

      Гість: Васько

      38.07.17, 13:18

      тому що зараз така суспільна норма. норма - это оплачивать по счетам поровну. никто и никому ничего не должен и не обязан. хотят равноправия - пусть идут разгружать вагоны.

        48.07.17, 13:21

        За меня всегда дамы платят. И меня как-то не особо беспокоит, насколько щиро они это делают. Я даже согласен за это с ними переспать.

          Гість: karo lin

          58.07.17, 13:25

          Щиро платять за КОХАНУ ЖІНКУ, а за даму -дінамщіцу платити взагалі жуткій мавєтон, хіба що за ХВОЙДУ . Це як давати хабаря лікарю, заохочуючи його хабарництво. Якщо чоловіки мають платити за любу в рестіке. то люба просто ЗОБОВ"ЯЗАНА дати при першій же нагоді.дама-благородное слово - несёт на себе уважительный смысл, скильки непотреба понаписував

            Гість: karo lin

            68.07.17, 13:37

            ладно, не умею я судить

              Гість: karo lin

              78.07.17, 13:43

              ладно, не умею я судитьХочу зауважити, що підсвідоміть , відповляеться сприймати приставку "НЕ". Тому - очевидночоловик та жинка - це всё лиш принадлежность к полу - , а дама - это знать

                Гість: karo lin

                88.07.17, 13:48

                кожен вкладує в поняття ЧОЛОВІК і ЖІНКА знання отримані з власного досвіду. Я знаю купу "знатних дам". навіть тут, котрих і ЖІНКАМИ назвати важко. І знаю де-кілька ЖІНОК, котрим і знатними дамами не треба буть.размывая понятия - сам размываешься, якщо и не жинка, то и не дама

                  Гість: karo lin

                  98.07.17, 13:49Відповідь на 8 від Гість: karo lin

                  кожен вкладує в поняття ЧОЛОВІК і ЖІНКА знання отримані з власного досвіду. Я знаю купу "знатних дам". навіть тут, котрих і ЖІНКАМИ назвати важко. І знаю де-кілька ЖІНОК, котрим і знатними дамами не треба буть.размывая понятия - сам размываешься, якщо и не жинка, то и не дамаможе ти купу гейв й знаэш

                    Гість: karo lin

                    108.07.17, 13:53

                    кожен вкладує в поняття ЧОЛОВІК і ЖІНКА знання отримані з власного досвіду. Я знаю купу "знатних дам". навіть тут, котрих і ЖІНКАМИ назвати важко. І знаю де-кілька ЖІНОК, котрим і знатними дамами не треба буть.размывая понятия - сам размываешься, якщо и не жинка, то и не дамаможе ти купу гейв й знаэшя знаю лиш те. що я нічого не знаю ще.як же ти вже знаеш це)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна