Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Людський мозок ...




Людський мозок забуває 80% того, що він дізнався за день. Я в шоці - думала , що більше...
2

Коментарі

Гість: Lover man

113.06.17, 22:53

Не згідний,в кожної людини цей відсоток міняется в залежності від обставин,і місця перебуваня.

    213.06.17, 23:29

    на уроках психологии приводили как одно из мнений о функциональности мозга, что процентов на 70 его роль состоит в фильтровании излишков информации - от кучи несущественных деталей в пользу практически важных (перманентная встроенная бритва оккама))))

      313.06.17, 23:37Відповідь на 1 від Гість: Lover man

      Не згідний,в кожної людини цей відсоток міняется в залежності від обставин,і місця перебуваня.Мабуть так...

        413.06.17, 23:38Відповідь на 2 від Raubtier

        на уроках психологии приводили как одно из мнений о функциональности мозга, что процентов на 70 его роль состоит в фильтровании излишков информации - от кучи несущественных деталей в пользу практически важных (перманентная встроенная бритва оккама))))Так,я про це читала...

          513.06.17, 23:40

          ужОс, а я вообще живу по принципу Шерлок Холмса, запоминаю только то, что мне нужно, а остальным не заси... ой, засариваю мозги, оставляю больше гигабайтов для будущей загрузки в память

            614.06.17, 00:27Відповідь на 5 від Кат*Ери*На

            сир, сар, сор из избы

              714.06.17, 07:35

              не погоджуюсь.
              мозок не забуває, він просто стискає інформацію і ховає її щоб дістати в разі потреби.
              фільтрує і блокує доступ, заради чіткого мислення, але не забуває

                814.06.17, 21:51