хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Настрій такий.



Настрій такий. Чарівний-чарівний! Хочеться спалити кого-небудь, сісти на мітлу і полетіти в туман!rofl

8

Коментарі

11.02.17, 13:36

Приєднуюсь!

    21.02.17, 13:51Відповідь на 1 від Андрій1961

    Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретно

      31.02.17, 13:58

      Йопта! Мене з собою візьмеш?

        41.02.17, 14:01Відповідь на 2 від Голубка

        Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретноТа і я сьогодні побігав, скуплявся! На сайті ватники роздратували! Ще й на роботу зараз йти... Тож і злючий сьогодні!

          51.02.17, 14:18Відповідь на 4 від Андрій1961

          Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретноТа і я сьогодні побігав, скуплявся! На сайті ватники роздратували! Ще й на роботу зараз йти... Тож і злючий сьогодні!Як самі собі настрій не піднімемо - ніхто не підніме )))

            61.02.17, 14:20Відповідь на 5 від Голубка

            Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретноТа і я сьогодні побігав, скуплявся! На сайті ватники роздратували! Ще й на роботу зараз йти... Тож і злючий сьогодні!Як самі собі настрій не піднімемо - ніхто не підніме )))Саме цим я зараз і займаюся!

              71.02.17, 14:24Відповідь на 6 від Андрій1961

              Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретноТа і я сьогодні побігав, скуплявся! На сайті ватники роздратували! Ще й на роботу зараз йти... Тож і злючий сьогодні!Як самі собі настрій не піднімемо - ніхто не підніме )))Саме цим я зараз і займаюся!Молодець

                81.02.17, 14:26Відповідь на 7 від Голубка

                Приєднуюсь!півдня пробігала по інстанціях -бюрократи замахали конкретноТа і я сьогодні побігав, скуплявся! На сайті ватники роздратували! Ще й на роботу зараз йти... Тож і злючий сьогодні!Як самі собі настрій не піднімемо - ніхто не підніме )))Саме цим я зараз і займаюся!Молодець

                  Гість: Nastysi_k

                  91.02.17, 19:34