хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Село Бад-Блюмау, Штирія, Австрія.

12

Коментарі

115.10.16, 17:32

Оригінально, проте особисто мені не до вподоби багатоквартирки у сільській місцевості. Хіба там живуть дуже старенькі пенсіонери, яким мало що треба.

    215.10.16, 17:36Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

    Оригінально, проте особисто мені не до вподоби багатоквартирки у сільській місцевості. Хіба там живуть дуже старенькі пенсіонери, яким мало що треба.ну ти кошара зріняв нашого доходягу і буржуйського деда....
    ..австріяк ше замовляє русску або румунську курву і пре її вдупу як маєбути

      315.10.16, 17:39

      ну, Штирія ж, там так

        415.10.16, 17:43Відповідь на 3 від Гала

        ну, Штирія ж, там такможе скинутись сайтом і відправити Вас з Дімідролом втур до аффстріяків?

          515.10.16, 17:43Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

          Оригінально, проте особисто мені не до вподоби багатоквартирки у сільській місцевості. Хіба там живуть дуже старенькі пенсіонери, яким мало що треба.ну ти кошара зріняв нашого доходягу і буржуйського деда....
          ..австріяк ше замовляє русску або румунську курву і пре її вдупу як маєбути
          Я нічого не рівняю. Я оцінюю з точки зору життя. Ну музей, ну файний, пле я б гримав би там мешкати.

            615.10.16, 17:45Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

            ну, Штирія ж, там такможе скинутись сайтом і відправити Вас з Дімідролом втур до аффстріяків?Я не скинусь. Жлобс.

              715.10.16, 17:48Відповідь на 5 від Лъйошкин_Кот

              Оригінально, проте особисто мені не до вподоби багатоквартирки у сільській місцевості. Хіба там живуть дуже старенькі пенсіонери, яким мало що треба.ну ти кошара зріняв нашого доходягу і буржуйського деда....
              ..австріяк ше замовляє русску або румунську курву і пре її вдупу як маєбути
              Я нічого не рівняю. Я оцінюю з точки зору життя. Ну музей, ну файний, пле я б гримав би там мешкати.
              ти з тих свиней шо любить своє болото

                815.10.16, 17:48Відповідь на 6 від Лъйошкин_Кот

                ну, Штирія ж, там такможе скинутись сайтом і відправити Вас з Дімідролом втур до аффстріяків?Я не скинусь. Жлобс.я теж

                  915.10.16, 17:58Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

                  ну, Штирія ж, там такможе скинутись сайтом і відправити Вас з Дімідролом втур до аффстріяків?іздіваісся?

                    1015.10.16, 18:00Відповідь на 9 від Гала

                    ну, Штирія ж, там такможе скинутись сайтом і відправити Вас з Дімідролом втур до аффстріяків?іздіваісся?нехоч в Австрію можна в Саратофф....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна