хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Про горілку...




 1. Чтобы без боли снять с раны лейкопластырь, пропитайте его водкой. Она растворит клей.
 2. Водка борется с неприятным запахом от ног. Причина запаха – бактерии, обитающие около потовых желез. Обтирая утром и вечером ноги водкой, вы ликвидируете эти бактерии, и некому будет «производить» неприятный запах.

6

Коментарі

116.12.15, 12:27

Забрала в обране.
Але скажу по секрету - половина порад для любителів горілки
Я сама так роблю настоянку з кориці на горілці, а воно, виявляється, еліксир для полоскання в роті!

    Гість: реал

    216.12.15, 12:28

    А если дофига её выпить. То все эти 20 пунктов уже не понадобятся)))

      316.12.15, 12:36Відповідь на 1 від Ми Ла

      Забрала в обране.
      Але скажу по секрету - половина порад для любителів горілки
      Я сама так роблю настоянку з кориці на горілці, а воно, виявляється, еліксир для полоскання в роті!
      Пригодится

        416.12.15, 12:36Відповідь на 2 від Гість: реал

        А если дофига её выпить. То все эти 20 пунктов уже не понадобятся)))

          516.12.15, 12:41Відповідь на 1 від Ми Ла


          Я сама так роблю настоянку з кориці на горілці, а воно, виявляється, еліксир для полоскання в роті!

            616.12.15, 13:04Відповідь на 1 від Ми Ла

            Забрала в обране.
            Але скажу по секрету - половина порад для любителів горілки
            Я сама так роблю настоянку з кориці на горілці, а воно, виявляється, еліксир для полоскання в роті!
            І не тільки еліксир,кориця з медом добре від вірусів,а ще краще потерти лимон,корінь імбиру,мед і кориця- це бомба від простудних захворювань-випробувала на собі

              716.12.15, 13:08Відповідь на 6 від Голубка

              Забрала в обране.
              Але скажу по секрету - половина порад для любителів горілки
              Я сама так роблю настоянку з кориці на горілці, а воно, виявляється, еліксир для полоскання в роті!
              І не тільки еліксир,кориця з медом добре від вірусів,а ще краще потерти лимон,корінь імбиру,мед і кориця- це бомба від простудних захворювань-випробувала на собі
              Вчора тільки зробила ще одну порцію цього чудо-напою, ну, тільки без горілки. Чоловік називає це старовинним українським словом - "пійло"
              До речі, воно наганяє тиск.