хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Я ще ніколи не зустрічав християн.

    І це справді так.

Я зустрічав крішнаїтів і досить довго жив разом з ними. Я бачив, що вони виконують усі заповіді своеї релігії а одже 

можуть називатись крішнаїтами.

Я спілкувався з іудеями і досить жорстко ( але цікаво) дискутував з ними. Бував у сінагогі, спілкувався. І можу сказати , що ортодоксальні іудеї насправді вірять.

Я маю знайомих мусульман. Не тупі люди з сект, а прості мулли досить підтатливі до розмови, але менше.

Вони усі не те, щоб вірять, але виконують канони своїх релігій.

Я не знаю людини, що б виконувала  закони християнства.

Висновок - я не знаю ні одного християнина....


4

Коментарі

Гість: Ogin

17.01.13, 17:27

    Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

    27.01.13, 17:39

    Пойди сын мой в православную церковь и помолись Богу ! Тогда всё поймёшь и увидишь , как живут правоверные .

      Гість: О-leg-O

      37.01.13, 17:43

      Християнство, judes придумали для різних гоїв. Нема християн як таких. Є ті, котрі відреклися (або заставили для вигоди) від своїх істинних БОГІВ. Християнство -- віра запроданців. ИМХО,

        47.01.13, 17:48

        а во что верят атеисты?

          57.01.13, 18:01Відповідь на 4 від Поговорим

          Уявіть собі, що на вірять. Знають , правда багато, але освідченість для Вас ніколи не була цікавою. Як там Ви кажете - інтелегент очкастий? чи ще - а ще шляпу надів! Одним словом освідченність для Вас гріх. Адже розумна людина і віруюча людина це антоніми.

            Гість: Дед Кондратий

            67.01.13, 18:01Відповідь на 4 від Поговорим

            http://lib.rus.ec/b/166191

              77.01.13, 18:05Відповідь на 6 від Гість: Дед Кондратий

              Він молодець, але я про інше тут. Я про те, що вони самі атеїсти, вони самі не вірять.

                87.01.13, 18:12Відповідь на 5 від udzen

                Уявіть собі, що на вірять. Знають , правда багато, але освідченість для Вас ніколи не була цікавою. Як там Ви кажете - інтелегент очкастий? чи ще - а ще шляпу надів! Одним словом освідченність для Вас гріх. Адже розумна людина і віруюча людина це антоніми.
                ну взагалі-то освіченість і освідчення різні речі - Ви так не думаєте?

                  97.01.13, 18:21Відповідь на 8 від Поговорим

                  думаю я написав букву д ненавмисне, але вибачте, я з телефону

                    107.01.13, 19:24Відповідь на 9 від udzen

                    думаю я написав букву д ненавмисне, але вибачте, я з телефонутак в що вірять атеїсти?
                    невже в випадок?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна