Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Андрію Тарковському сьогодні 80!

Я зараз працюю над статтею про книги братів Стругацьких, що вийшли у нашому видавництві, тому перечитала "Пікнік на узбіччі". Ну, і звичайно, мимоволі порівнюю повість і фільм А.Тарковського "Сталкер", що вийшов за її мотивами у 1979 році.
Це взагалі, дивовижно, як Андрій Тарковський потрактував матеріал першоджерела. З його подачі повість була перетворена на притчу, в межах якої Тарковський як режисер отримав свободу для творення матерії кіно!!!!!!!!!!!!!!
Фільм "Сталкер" - це вже не звичайна екранізація "Пікніка", це навіть - не фільм за мотивами... Це кіно, те, що можна відчути, просмакувати, побачити... і не в перетворенні самого сюжету зовсім суть, а мабуть, у тому, що Тарковському майже вдалося оматерілізувати і передати мовою кіно вітчуженість людини від світу, пошуки власного єства, неясний ледь відчутний дотик до першородності, до божественного. У фільмі  певною мірою просліджується пошук шляху людини (людей) до духовного відродження, шляху до первинного, того що дає життя, народжує бажання, спонукає до пізнання.
Сам Тарковський казав, що у цьому фільмі він вперше "легально торкнувся трансцидентального", а отже,  високою мірою духовного, божественного, непізнаного з точки зору звичайної людини.


А.Тарковський, А. Солоніцин, М. Гринько на зйомках фільму "Сталкер"

http://webteleradio.com/movies/archives/3227



http://www.bohdan-books.com/catalog/book_409_3327/


5

Коментарі

14.04.12, 17:59

Я думав зустріну тут море коментів, а тут....

P.S. От якби про котів....

    24.04.12, 18:04Відповідь на 1 від Діду

    Я думав зустріну тут море коментів, а тут....

    P.S. От якби про котів....
    да, коти в моді нинька

      анонім

      35.04.12, 21:56

      Вітання Андрію! Хай нас почує.

        45.04.12, 22:00

          56.04.12, 09:40Відповідь на 3 від анонім

          Вітання Андрію! Хай нас почує.

            66.04.12, 09:41Відповідь на 4 від DES Line