Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

98 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Жила собі дівчинка...

Сонечко

Історія, навіяна побаченим на автобусній зупинці

Жила собі на світі дівчинка. Звичайна дівчинка п’яти рочків, яка полюбляла бавитися, співати, стрибати, малювати, слухати цікаві історії, про які розповідалося в книжечках, що їх мама читала доні увечері надобраніч. Ім’я в дівчинки було незвичайне – Сонечко. Сонечко була жвавою, запальною – як вогник. І дуже впертою та норовливою. Через це вона інколи засмучувала маму та бабусю, не слухаючись їх. Звісно, потім Сонечко просила вибачення, цілувала маму, зазирала в очі і казала: - Мамо – ти моя радість! Я тебе люблю! Сонечкова мама кожного буднього дня вела доню до дитячого садочка - на дитячу роботу, і  бігла на свою дорослу роботу. Бувало, Сонечко залишалась вдома – тоді, коли її носик відмовлявся працювати як слід. Дівчинка чхала, кахикала, і витирала носика щоп’ять хвилин хусточкою. Бабуся допомагала малій приборкувати неслухняних носика та горло, давала солодкий запашний мед, готувала гірке полоскання, крапала бридкі пекучі ліки. Одного дня Сонечко вдвох з бабунею вийшли на прогулянку, і заразом вирішили дещо купити в крамниці. Дорога була недалекою, та в старої бабусі боліли ноги, тому вони з онукою поїхали автобусом. Автобус під’їхав до потрібної зупинки, двері розчинилися. Бабуся, важко піднялась з сидіння, спираючись на поручень і зітхнула. Сонечко зазирнула в бабусині очі, зійшла по сходинках на брівку біля зупинки, і простягнула старенькій свою маленьку тендітну долоньку: - Бабуню, тримайся, я тобі допоможу!!! От так! Молодець, ще один крок!..

Автобус, забравши пасажирів, рушив з місця. Бабуся втерла очі хусточкою, схлипнула і поцілувала Сонечко в рожеву щічку: - Дякую, люба онученько! Мені вже й ніжки не болять!

лютий – листопад 2010 р.

© Copyright: Марина Степанская, 2011 Свидетельство о публикации №11109299704

 

© Stepans’ka Marina (SMG)

12

Коментарі

129.11.10, 22:49

    Гість: анна82

    230.11.10, 05:04

      330.11.10, 06:07Відповідь на 1 від Lessa

      дякую!

        430.11.10, 06:08Відповідь на 2 від Гість: анна82

        дякую за відгук!

          530.11.10, 09:10

            630.11.10, 12:52

            Сонечко звати Маргошкою...

              Гість: Nika***

              730.11.10, 13:09

                830.11.10, 19:06

                Сумно.

                  930.11.10, 19:10Відповідь на 6 від The Strong!

                  Сонечко звати Маргошкою...та ні... Марго, звісно, я уявляла собі, пишучи, проте історія відбвалась з незнайомими мені бабусею та онукою

                    1030.11.10, 19:15Відповідь на 8 від N 47-ий

                    Сумно.

                    мені здається, тут присутній досить позитивний виховний момент. саме для малечі писалося. хоча і дорослим є чого зауважити.мене особисто ця сценка розчулила - така мала дівчинка допомагає старенькій зійти зі сходинок, з такою повагою, бажанням та щирістю!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна