Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Ми, як нація, захворіли на песимізм на мою думку,..

  ... це заганяє нас в замкнуте коло, бо песимізм не може народити нічого дієвого. Наголошую, що матеріальний достаток не корелює з оптимізмом напряму. В світі є чимало суспільств, які живуть гірше, ніж українці, але люди почувають себе значно щасливішими і продовжують пізнавати світ і життя незалежно від віку. Це ідея мого нового кліпу на пісню "Життя починається знов".

 

(Святослав Вакарчук, лидер группы "Океан Эльзы")

10

Коментарі

125.09.15, 13:58

Я завжди оптиміст.

    Гість: кот БегИмот

    225.09.15, 13:59

    Скорее мы выздоравливаем от необоснованного оптимизма.

      Гість: КоКоКо

      325.09.15, 14:11

      я оптимистка и всегда ею была

        425.09.15, 14:16

        Я обожаю Вакарчука. Уважаю его и как музыканта, и как человека.
        Но вот эта фраза:
        "В світі є чимало суспільств, які живуть гірше, ніж українці, але люди почувають себе значно щасливішими..." в устах человека с его (Славика) уровнем достатка звучит как-то неубедительно.
        Сугубо моё мнение.
        Я считаю, что богатый материально человек не имеет морального права говорить бедняку, у которого голодные дети: "не в деньгах счастье".

          525.09.15, 14:27

          я реалістка і романтик...

            625.09.15, 14:30Відповідь на 4 від Золото 750*

            Я обожаю Вакарчука. Уважаю его и как музыканта, и как человека.
            Но вот эта фраза:
            "В світі є чимало суспільств, які живуть гірше, ніж українці, але люди почувають себе значно щасливішими..." в устах человека с его (Славика) уровнем достатка звучит как-то неубедительно.
            Сугубо моё мнение.
            Я считаю, что богатый материально человек не имеет морального права говорить бедняку, у которого голодные дети: "не в деньгах счастье".
            Не в деньгах счастье. А в их количестве)) И вообще, я не доверяю людем, которые за день могут заработать больше, чем 3 средних зарплаты

              725.09.15, 14:46Відповідь на 3 від Гість: КоКоКо

              я оптимистка и всегда ею былатобі тіко лиш би пошкіритись....

                Гість: КоКоКо

                825.09.15, 14:54Відповідь на 7 від НеЖриМоэСало5

                я оптимистка и всегда ею былатобі тіко лиш би пошкіритись....оптимістки не тільки шкуряться просто оптимістично дивляться на життя.і думають про краще і вірять у нього

                  925.09.15, 14:55Відповідь на 8 від Гість: КоКоКо

                  я оптимистка и всегда ею былатобі тіко лиш би пошкіритись....оптимістки не тільки шкуряться просто оптимістично дивляться на життя.і думають про краще і вірять у ньогошо там у вашому крижополі може бути краще, дира дирою

                    1025.09.15, 15:09

                    не ми, а нас "захворіли на песимізм", на мою думку.Ніхто, окрім нас самих, це не може зробить.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна