Про співтовариство

Розміщуємо цікаві пости про наше життя і не тільки про нього, про все, що з ним зв*язане.
Анімаційні картинки,ігри, відео, гумор,та інше. Наше життя непередбачуване, цікаве, з несподіванками.
Все, що є у нашому житті - нам цікаве, тому, ласкаво просимо...))))

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

ЖИТТЯ ТРИВАЄ

Любите черепах? ))

  • 30.01.22, 12:09
  


  • Більшість черепах зовсім не вегетаріанці. Ці звірята всеїдні. Сухопутні з легкістю можуть перекусити дощовим хробаком, личинкою або дрібною комахою. Морські не відмовиться з’їсти рибу, креветку чи кальмара.
  • Черепахи живуть неймовірно довго. Проте інформація про 300-річний життєвий цикл цих рептилій — міф. Найстарішій із зареєстрованих черепах у 2019 році виповнилося 187 років.
  • Якщо черепаха матиме серйозну травму, ви можете не зрозуміти цього, тому що не побачите жодних зовнішніх ознак. Вчені встановили, що ці рептилії можуть не виявляти занепокоєння навіть при знятті нагрудної пластини панцира та видаленні мозку. Але це не означає, що травми є безпечними для черепах. Рано чи пізно вони можуть призвести до загибелі, тому, якщо тварина вдарилася, не чекайте на симптоми нездужання, віднесіть її до лікаря.

Якщо у вас є домашні тварини...

  • 29.01.22, 21:46

Якщо у вас є домашні тварини, то ви точно знаєте, що навіть найменший вихованець здатний навести шороху на весь будинок. Він обов’язково викине якийсь фортель, прийме химерну позу або просто зробить непристойно милу мордочку. Тільки й встигай фотографувати. А ці пухнастики мають важливу місію — щодня дивувати і розчулювати своїх господарів. І, треба визнати, це їм вдається.

«Сьогодні ми дізналися, що наша кішка не проти пожувати отруйні рослини»     [ Читати далі ]

А кажуть, що тільки котики можуть бути "рідкими"..))

Пропонуємо вам на пару хвилин поринути у пташиний світ та вийти звідти шанувальниками пернатих!

Червоний кардинал із рідкісним двостороннім гінандроморфізмом засуджує всіх, хто на нього витріщається



Кроликів не можена тримати поодинці...

   


  • Кроликів не можна тримати поодинці. Це соціальний вид, якому потрібне постійне спілкування з родичами. Взаємодія з представниками свого виду для цих звірів така ж важлива, як їжа або сон.
  • Кролики, як і інші вихованці, можуть спілкуватися з вами за допомогою мови тіла. Наприклад, якщо звірятко почало скреготіти зубами, значить, у нього щось болить. Якщо виляє хвостом – активно протестує. Якщо вихованець втикається у вас носом, значить хоче, щоб на нього звернули увагу та погладили.
  • Для кроликів дуже небезпечне переїдання. Все тому, що слабкі м’язи їхнього стравоходу нездатні до блювоти. Якщо вухатий вихованець з’їсть занадто багато, він не зможе прочистити свій шлунок, і це спричинить непрохідність кишечника.
  • Зуби кролів ростуть протягом усього життя. Якщо їх не сточувати, незабаром тварина почне відчувати суттєвий дискомфорт. Сточити зуби допомагають тверда їжа, сіно та дерев’яні іграшки, розроблені спеціально для цих створінь.

Тваринний світ не перестає вражати ...

  • 26.01.22, 10:04

Тваринний світ не перестає вражати нас своєю різноманітністю та унікальністю. Навіть тварини популярних видів, сфотографовані в потрібний момент, можуть з першого погляду підкорити серце спостерігача, що вже говорити про химерних звірят, яких природа створювала ніби з особливою ретельністю.

Золотий левовий тамарин не просто прекрасний – зустріч із ним ще й приносить щастя! Мімімішність сибірської летяги зашкалює...[ Читати далі ]

І все ж, життя прекрасне...)))

  • 25.01.22, 11:55

Ми ніколи не втомимося шукати докази того, що життя прекрасне, і ось вам найвражаючі з них.

Бездомна собака Джорджія втратила усіх своїх цуценят. Її познайомили з 3 осиротілими кошенятами, і вона відразу прийняла їх як своїх власних дитинчат

Щура нагородили медаллю за те, що він допомагає виявляти міни, що залишилися після війни в Камбоджі, і рятує життя людей. Він вже знайшов десятки боєприпасів...

[ Читати далі ]

Любителям хом"ячків..))

  • 24.01.22, 08:48
  


  • Хом’яків вважають одними з найненажерливіших вихованців. Проте дорослий хом’як з’їдає лише 1-2 ст. л. корму на день. А їхні миски швидко пустіють через звичку цих гризунів запасати їжу про запас. Один хом’як здатний сховати до 90 кг корму. Деякі китайські селяни навіть живуть тим, що викопують комори диких хом’ячків.
  • Якщо ви захворіли на грип або застуду, тримайтеся подалі від свого вихованця, адже хом’яки можуть заразитися від людини. Симптоми будуть такі ж, як у вас: млявість, нежить, чхання.
  • Хом’яки стійки до міцних напоїв. Доза етанолу, при якій звірятко показує перші ознаки сп’яніння, у 10 разів вища, ніж у людини. Ми не знаємо, навіщо вам ця інформація. Але це так.
  • Якщо у вас колись жив популярний сирійський хом’ячок, можете вважати себе власником рідкісного виду тварини. Адже ці звірята занесені до Червоної книги.

Дещо вражаюче...

  • 23.01.22, 10:31

Жива природа не тільки різноманітна, але ще й дуже хитро влаштована. Кожна маленька і велика тварина на нашій планеті має свої пристосування для зручного існування. Одні з них допомагають ховатись, інші – знаходити їжу, треті – підбирати пару або виношувати потомство. Тому ми хочемо поділитися з вами цікавими фактами про мешканців нашої планети, дізнавшись які ви можете самі переконатися, яка геніальна природа.

Водоплавні черепахи дихають через шкіру піднебіння або через спеціальні анальні мішки. А від довгого перебування у воді деякі з них сильно обростають водоростями.    [ Читати далі ]

Оце так постригли...)))

  • 22.01.22, 11:46
Кіт погано поводився у грумера і в результаті залишився з такою стрижкою

 
Господарі попросили вкоротити шерсть наполовину

[ Читати далі ]


Любиш рибок ?...))

      

  • Декоративні елементи в акваріумі – це не забаганка поціновувачів прекрасного, а необхідність. Завдяки таким прикрасам, рибки можуть ховатися та відчувати себе у безпеці. В іншому випадку вони спробують сховатися за блоком компресора, обігрівачем або іншим предметом, що не призначений для цього, що може призвести до травми.
  • Люди, які вперше заводять рибок, зазвичай починають з маленьких круглих акваріумів. Однак такі ємності набагато складніші в обслуговуванні, ніж великі. У великому акваріумі умови стабільніші, обслуговувати цей водний простір простіше.
  • Купувати акваріум та рибок в один день не варто. Перед заселенням перших плаваючих вихованців їхній будинок повинен постояти порожнім хоча б кілька днів.
  • Більшість риб охоче прямує до корму, як тільки ви його насиплете, не має значення, скільки разів на день це відбувається. Проте годувати таких вихованців рекомендується не частіше ніж один раз на добу. Через 2-3 хвилини після трапези залишки їжі, що плавають на поверхні води, необхідно видалити.
[ Читати далі ]


43%, 3 голоси

14%, 1 голос

43%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.