Всім потрібні вірні друзі
- 28.12.21, 11:00
Якщо у вас немає домашнього пухнастика, його треба завести. Заперечення не приймаються. Тому що люди самі не знають свого щастя. Але ніколи не пізно виправитись.
Йому пощастило з самого дитинстваЯкщо у вас немає домашнього пухнастика, його треба завести. Заперечення не приймаються. Тому що люди самі не знають свого щастя. Але ніколи не пізно виправитись.
Йому пощастило з самого дитинстваМожна по-різному ставиться до домашніх тварин, але чого у них не відняти, так це здатності нас веселити з приводу і без. Тому до Вашої уваги справжнє джерело позитиву.
По калюжах бігати не можна, але як встояти?
Моя “кривляка”
[ Читати далі ]Група дослідників, у складі якої вчені з Китаю, Великобританії та Канади зробила сенсаційне відкриття. Вони з’ясували, що понад двадцять років тому, фонди музею міста Гуаньчжоуд, поповнила стародавня скам’янілість.
Експонату приблизно від 65 до 72 мільйонів років і весь цей час його вважали шматком породи зі скам’янілою частиною скелета динозавра. Але нещодавні дослідження вразили археологів, виявилося, що 17-ти сантиметровий «камінчик» насправді скам’яніле яйце, з повністю сформованим ембріоном.
Цінність знахідки величезна, адже донедавна виявити неушкоджений скелет динозавра не вдавалося, що вже говорити про тендітні кістки молодняку. Що найцікавіше, вчені вже ідентифікували вигляд стародавньої тварини – це предок сучасних птахів, всеїдний овіраптозавр.
У динозавра є дзьоб і будова його тіла не тільки нагадує предків пернатих, а й сама поза зародка ідентична пренатальній позі пташенят. Усередині яйця застиг ембріон із довжиною тіла близько 27 сантиметрів, як і його сучасні колеги, він згорнувся і поклав голову під крило. Поза обумовлена роботою нервової системи пернатих напередодні прокльовування і називається «підкручуванням».
[ Читати далі ]Та природа, з якою стикаються жителі міст, не йде ні в яке порівняння з тим, що коїться в хащах лісів або глибинах океану. Адже там представники тваринного світу борються один з одним за виживання, і на цій війні всі засоби добрі. Тому дикі звірі, птахи та риби намагаються виглядати якомога загрозливіше, щоб одним своїм виглядом відлякати ворога. Але в їхній жахливій зовнішності є і своя краса, яку, щоправда, розглядати ближче зовсім не хочеться.
Біла акула в порівнянні з людиною Скелет риби фугу...[ Читати далі ]Орлан білоголовий є символом Америки, потужний, витончений і страшний. Однак, цілком точно можна було б сказати, шо він є також відомим як майстерний злодій, який прагне викрасти їжу в інших, коли виникає така можливість. “Орлам дійсно не подобається витрачати величезні зусилля на добування їжі, тому вони шукають легкі можливості”, – сказав Кевін (фотограф).
“Пару днів тому я став свідком особливо драматичного акту насильства”, – писав він у своєму блозі. “Я бачив, як орлан білоголовий вихопив кролика у молодої рудої лисиці. Ще більш вражаючим є те, що ця битва також відбувалася і в повітрі на висоті понад 20 футів (6 метрів)”.
Епічна битва між орлом і лисицею була знята на островах Сан-Хуан, штат Вашингтон, США, фотографом Кевіном Ебі
Гепарди настільки генетично схожі, що є клонами один одного. Справа в тому, що ці гарні кішки майже вимерли під час останнього льодовикового періоду, а ті, кому вдалося вижити, продовжили рід вже сучасного вигляду. Але через кровозмішення у гепардів виникають труднощі з розмноженням, а більшість дитинчат не доживає до року.
Птах, що живе на воді..[ Читати далі ]Власники котів знають, що від них можна очікувати чого завгодно. Але іноді поведінка пухнастих пустунів досить передбачувана. Наприклад, спробуєш сфотографувати вихованця – він намагатиметься зіпсувати знімок, поставиш рослину – вона «випадково» впаде, станеш збирати пазл – вусатий, звичайно, тут як тут. А епізоди, зафіксовані на деяких фотографіях із цієї добірки, будуть вам знайомі не з чуток.
«Що я бачу першим, коли прокидаюся»
[ Читати далі ]Тварини легко прив’язуються до нас, особливо коли ми живемо з ними під одним дахом і піклуємося про них. Вони не покидають нас, коли нам погано, і дивляться на нас очима, сповненими любові, про яку вони не можуть нам розповісти. Однак вони можуть довести свою відданість на ділі. Якщо у нас є вихованець, це означає, що ми будемо оточені любов’ю цілодобово.
”Ми з собакою моєї дівчини пережили важливий момент”
[ Читати далі ]В Україні налічується 436 видів птахів. Серед добре знайомих шпаків, лелек, горобців чи солов’їв є дуже цікаві гарні пташки, про існування яких більшість із нас не здогадується. Адже деякі екзотичні на вигляд птахи прилітають до нас на нетривалий період, мігруючи до своїх місць зимівлі.
Кого із птахів України можна вважати напрочуд гарними?
[ Читати далі ]