О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

На лівій картинці шкіра дівчинки здається рожевою ...

  • 17.06.18, 15:14

На лівій картинці шкіра дівчинки здається рожевою, на правій — жовтою. Насправді колір шкіри однаковий на обох картинках

Морський павук.

  • 16.06.18, 23:13

Морський павук.Ці форми життя насправді не є павуками, а одними з найстаріших членистоногих, що мешкають на Землі. Простота – це їх девіз. У багатьох морських павуків є ноги, які світяться в темряві.


Скільки залишилося?

  • 15.06.18, 18:32

5%, 1 голос

0%, 0 голосов

10%, 2 голоса

5%, 1 голос

5%, 1 голос

0%, 0 голосов

75%, 15 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як намалювати черепаху, малюємо тварин

How to draw a turtle, draw animals, #Kids, #YouTubeKidsЯк намалювати черепаху, малюємо тварин, #Kids, #YouTubeKids Спокійна і цікава черепаха у нас в гостях. Сьогодні ми навчимось малювати черепаху. Ми побачимо як намалювати черепаху. Спочатку намалюємо голову черепахи. А тоді намалюємо тулуб черепахи. Від тулуба намалюємо чотири лапи і хвіст. Наша черепаха спокійно пливе по воді. І ми намалюємо усі деталі, які нам видно. Тоді наша черепаха буде виглядати реалістично. Подивіться на цих черепах. І намалюйте таку черепаху, яка вам подобається. Приходьте на наш канал знову. Ми навчимось малювати тварин.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1008
предыдущая
следующая