О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Збережи свої нерви...))

10 порад, які збережуть нервову систему тата і мами

Діти – це щастя. А ще – купа нервів і переживань. Сьогодні до вашої уваги кілька корисних порад, які вбережуть ваші нервові клітини.

6171_21c4535101111efa0caa6ef12d7517_fitted_740x700.jpg (26. Kb)

[ Читати далі ]


Котячі дивні звички...


Вытаскивают еду из миски на пол...
[ Читати далі ]

Як зупинити дитячу істерику?

 

Абсолютно все дети закатывают истерики. Родители интересуются: можно ли с ними что-то сделать или надо просто подождать, пока ребенок подрастет?

Мама из Бразилии делится своим рецептом – он простой и работает. 

[ Читати далі ]

Як батьки своїми ж руками роблять дітей неслухняними?

Як батьки своїми ж руками роблять дітей неслухняними?
7 типових помилок матерів і татусів...

Часто батьки стикаються з проблемою, що в якийсь момент дитина стає абсолютно неконтрольованою і неслухняною. А ви їй пояснюєте, що так поводитися не можна, і голос підвищуєте, а все без толку! Можливо, час придивитися до себе і до своєї поведінки, перш ніж лаятися на дитину. Ми підготували 7 помилок батьків, які своїми ж руками роблять дітей неслухняними.

1. Ви кидаєте загрозливі фрази

Дитина сперечається і робить все на зло? Одні в таких випадках намагаються закликати до здорового глузду, інші починають погрожувати: «Будеш себе погано вести, більше не буду любити тебе», «Віддам в дитбудинок», «Чи забере міліціонер».

Діти чудово відчувають фальш. Обманюючи малюка, ви втратите його довіру, він буде вважати батьків брехунами, а його поведінка тільки погіршиться. Краще сказати так: «Я люблю тебе, але твою поведінку я не схвалюю».

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1055
предыдущая
следующая