О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))
Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Я в захваті...)))
Хлопець просто поклав об"єктив у відро з водою, та пішов. Те, що потім побачив - вражає...rofl applause

А чего в яйцах красивого-то???
Сыну 4 года. Сидит в ванне. Подозрительно долго не слышу ни воплей, ни грохота, ни песнопений: полная тишина. Любая мама знает, что, если ребенок долго молчит, значит, или что-то случилось, или пакостит. Пошла на разведку. Захожу — сидит. Изучает собственную анатомию. Растянул хозяйство в разные стороны, вид сосредоточенный, насупленный, ребенок усиленно что-то соображает (естественно, ему не до шуток: тема-то серьезная). Наконец поднимает на меня глаза и изумленным голосом восклицает:

[ Читати далі ]

Чому сняться сни?
Чому сняться сни?До 1952 року ніхто не знав, які фізичні процеси відбуваються в сплячому головному мозку. Більшість вчених вважало, що сплячий мозок інертний, спокійний і неактивний. Ось тоді-то студент-випускник з Чикаго Юджин Азерінский зареєстрував електроенцефалограму у свого сплячого восьмирічного сина, щоб «послухати», що скаже його сплячий мозок. [ Читати далі ]

Овочі, як намалювати овочі

Овочі, як намалювати овочі, #draw, як намалювати картоплю, як намалювати огірок, малюємо часник

Хіба? )))

  • 20.07.17, 17:10

75%, 6 голосов

0%, 0 голосов

25%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Погано переношу спеку, а ти?...

 

15%, 2 голоса

54%, 7 голосов

31%, 4 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
870
предыдущая
следующая