Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

А ти любиш вино?

  


Найцікавіші факти про вино.




75%, 9 голосів

17%, 2 голоси

8%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

121.02.24, 21:11

У мене від червоного мігрень Біле напівсолодке люблю

    221.02.24, 21:27

    А шо вы мне тыкаете?
    Да я его с детства люблю. Но пить начал только в институте, когда работали на уборке помидоров.)

      321.02.24, 21:28

      крайне редко пью вино (дико болит желудок). мне подходят очень редкие виды вина. пью коньяк.

        421.02.24, 21:29Відповідь на 1 від Кошачья мама

        От Каберне или Гымзы?)))

          521.02.24, 21:39Відповідь на 4 від The Martian

          От Каберне или Гымзы?)))будь яке червоне. Там якийсь компонент, що провокує напади мігрені, медично підтверджений факт А я так люблю десертні червоні...

            621.02.24, 21:43Відповідь на 5 від Кошачья мама

            Десертные - сладкие! А Каберне - сухое. Почти сок. Молодое не всем может подойти. А то что уже выстоялось - и дети пьют.
            Хотя... я вот мёд плохо переношу. Но тут есть особая причина. Аллергия на пыльцу в детстве, а сейчас на амброзию.

              721.02.24, 21:49Відповідь на 6 від The Martian

              Десертные - сладкие! А Каберне - сухое. Почти сок. Молодое не всем может подойти. А то что уже выстоялось - и дети пьют.
              Хотя... я вот мёд плохо переношу. Но тут есть особая причина. Аллергия на пыльцу в детстве, а сейчас на амброзию.
              хоч сухе, хоч солодке - червоне провокує мігрень. Біле ні. От така петрушка)

                821.02.24, 22:23Відповідь на 7 від Кошачья мама

                Та я понял с первого раза. Но не понял почему мигрень. От сладких поджелудочная может реагировать и др. Но мигрень от сухаря для меня это открытие. Буду уточнять.)

                  922.02.24, 01:17Відповідь на 8 від The Martian

                  Та я понял с первого раза. Но не понял почему мигрень. От сладких поджелудочная может реагировать и др. Но мигрень от сухаря для меня это открытие. Буду уточнять.)в тирнеті пишуть: Як показав аналіз, алкогольні напої відзначені як тригер мігрені у 36% учасників. Серед алкогольних напоїв вино, особливо червоне вино (77,8% учасників) було основним тригером мігрені. Однак червоне вино незмінно призводило до атак мігрені лише у 8,8% респондентів...Поки що не зовсім зрозуміло, чому червоне вино викликає головний біль, але результати деяких досліджень показали, що таніни здатні підвищувати вироблення серотоніну в головному мозку. У свою чергу, це може викликати напади мігрені у деяких людей.

                    1022.02.24, 09:27Відповідь на 1 від Кошачья мама

                    У мене від червоного мігрень Біле напівсолодке люблю Я теж люблю напівсолодкі вина, правда дуже рідко їх вживаю...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна