хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Сенсація може статися будь-коли...










Коли живеш у ХХІ столітті, здається, що все вже вивчено вздовж і впоперек. Але герої цієї добірки доводять, що не так просто і місце для відкриття є завжди. Головне, це вміти вчасно помітити.

Щоб розповісти вам про це, ми вирішили подивитися, про які сенсації говорять на своїх сторінках користувачі мережі.

«Виявляється, напульсники на наших зап’ястях потрібні для того, щоб витирати лоб. Тобто справа не в тому, що руки пітніють»


 «Заломлення веселки від моїх скляних дверей душа ідеально збіглося зі струменем води»


 “Розібрав гнучкий браслет і знайшов там вимірювальну стрічку”

 

А ви знали, що це не просто штирі на люку, а утримувачі для кришки бензобака?



Саме так виглядає внутрішня частина крил сарани



“Ух ти, я і не думав, що корови так можуть!”

 

 Захоплює не стільки ефект від взаємодії сухого льоду та мильної бульбашки, скільки та людина, яка першою здогадалася їх з’єднати


 «Мені 26 років, і тільки зараз я з’ясував, що тостер має висувні піддони, щоб його можна було очистити від крихт»



“Уявляєте, дірка в коробках для фастфуду передбачена для соломинки, а склянка з газованим напоєм при цьому може бути підставкою”


 «Броколі, яке ми їмо, насправді – бутони. Я усвідомила це тільки після того, як виростила його у своєму городі»

 

2 скелета морських їжаків


 

“Сьогодні я дізнався, що кити вміють чхати”

 

Це невелике заглиблення на кришці призначене для зберігання останнього яйця з попередньої упаковки. Зізнайтеся, що для вас це також новина!


Дивно, але факт: американський білоголовий орлан вміє плавати

  

Виявляється, зараз багажники мають внутрішню ручку, яка дозволить вибратися у разі викрадення. А ще вона світиться у темряві




«Я вирішив особисто побачити ті 39 г цукру, які входять до складу моєї щоденної банки Red Bull. Думаю, настав час від неї відмовитися»

 

«Я ніколи не думав, що брюссельська капуста так жахливо виглядає, коли знаходиться на стеблі»



Хочеться подивитися на людину, яка додумалася схрестити ці 2 продукти

«Полуниця зі смаком ананаса».

Виявляється, оливки збирають не лише вручну

 

Лапки колібрі менші за крапельки води

 

https://ochmanity.com/81330/



11

Коментарі

119.10.23, 11:04

    219.10.23, 11:06

      319.10.23, 11:16

      Так можна збирати оливки тільки з молодого куща. Дорослу деревину нереально потрясти.
      Вважається, що чим старіше оливкове дерево, тим цінніші і масніші оливки. З молодих кущів/ дерев вони дійсно пріснуваті

        419.10.23, 13:05Відповідь на 1 від GalinaKiev

          519.10.23, 13:05Відповідь на 2 від Вурдалак

            619.10.23, 13:06Відповідь на 3 від NoTaRь

            Так можна збирати оливки тільки з молодого куща. Дорослу деревину нереально потрясти.
            Вважається, що чим старіше оливкове дерево, тим цінніші і масніші оливки. З молодих кущів/ дерев вони дійсно пріснуваті
            Твоя правда

              719.10.23, 13:41

              Дуже цікаво

                819.10.23, 18:13Відповідь на 7 від norma3

                Дуже цікаво

                  анонім

                  920.10.23, 03:18

                    1020.10.23, 21:29

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна