хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Місто над прірвою..))


Найдовша тварина на Землі – не блакитний кит, а медуза левова грива. Її щупальця досягають 37 метрів завдовжки.




Місячний пил смертельно небезпечний для людини?

Вчені досліджували місячний пил, видобутий астронавтами. Висновки виявилися невтішними: мінерали, що містяться в ньому, викликають рак легенів у людини, а також можуть бути причиною внутрішніх кровотеч.




10

Коментарі

131.05.23, 11:31

    231.05.23, 13:19

      331.05.23, 14:21Відповідь на 2 від norma3

      дякую

        431.05.23, 19:54

        Над Україною прозоре й чисте небо. Про це надійно дбає ППО ! Не пролетять під небом України, Ні літаки чужі ні НЛО. Порушник ! Знай! Кордон не перетнути, Повітряний, міцний він як базальт! Останнім поглядом на світ цей буде, Твій вид на фото із газетних шпальт. Лиш крок ступни, в захмарній ти блакиті, Сигнал на стартову пройде і двигуни, Закинуть в небо хмарками прикрите . Троянду чорну - вісницю вини. Розквітне квітка чорної троянди, Шрапнель - пилок сипне тобі в лице! Незваним ти прийшов у наше небо - Трояндою віддячуєм за це ! Порушник! Знай ! Кордон не перетнути. Повітряний міцний він мов базальт! Останнім поглядом на світ цей буде, Твій вид на фото із газетних шпальт ! Слава ППО України !

          531.05.23, 21:05Відповідь на 4 від Nikolka

          Над Україною прозоре й чисте небо. Про це надійно дбає ППО ! Не пролетять під небом України, Ні літаки чужі ні НЛО. Порушник ! Знай! Кордон не перетнути, Повітряний, міцний він як базальт! Останнім поглядом на світ цей буде, Твій вид на фото із газетних шпальт. Лиш крок ступни, в захмарній ти блакиті, Сигнал на стартову пройде і двигуни, Закинуть в небо хмарками прикрите . Троянду чорну - вісницю вини. Розквітне квітка чорної троянди, Шрапнель - пилок сипне тобі в лице! Незваним ти прийшов у наше небо - Трояндою віддячуєм за це ! Порушник! Знай ! Кордон не перетнути. Повітряний міцний він мов базальт! Останнім поглядом на світ цей буде, Твій вид на фото із газетних шпальт ! Слава ППО України !Героям Слава !!!

            631.05.23, 21:06

              731.05.23, 21:54Відповідь на 6 від Вурдалак

                анонім

                81.06.23, 01:01Відповідь на 1 від Голубка

                Привіт Голубка!

                Класна підбірка!

                Навіть не знаю, Що прокоментувати перим.

                Чорна дірка... Місто над прірвою... Ананас... Дівчина на вело...
                Напевно , найважливіше для людину окситоцин.

                "У пар, які разом сміються, зазвичай здоровіші стосунки і навіть краще загальне здоров'я завдяки високим рівням окситоцину."

                Смійтеся разом, смійтеся один, смійтеся частіше.
                Просто смійтеся!

                Я дивлюся вже 3й сезон ТВВ ( писав про нього в блозі ) і ржу.

                  91.06.23, 08:26

                    101.06.23, 09:40Відповідь на 8 від анонім

                    Привіт,з першим днем літа

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна