хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

На межі фантастики...

Періодично кожна людина по життю стикається з невдачами — частіше з дрібними на кшталт розлитої кави на штани, рідше — з більш серйозними на кшталт «запізнився на електричку». Всі вони, звичайно, псують настрій і ламають плани, але не глобально, і не становлять загрози для життя того, з ким це сталося. Але часом комусь випадає мега-невдача, яку можна назвати справжньою катастрофою — надзвичайно дорогою та небезпечною для життя. Добре, якщо такі випадки обходяться без жертв! Про них розповість ця добірка.

За межею розуміння: здається, цей автомобіль з неба впав і врізався в 2-й поверх будинку, намагаючись їхати далі

 

            

 Йому просто хотілося качечок покатати!            

    



 22 жовтня 1895 року став чорним днем для цього пасажирського поїзда на паризькому вокзалі Монпарнас


Цього дня машиніст нещасного поїзда не зміг загальмувати і, вибивши дорожній упор, в’їхав на вокзальний перон, пробив стіну та впав на вулицю.

«Ніщо не віщувало лиха… Але воно прийшло — з боку недбайливих комунальників. Добре, що напередодні застрахував своє нове авто»




Несподівана перешкода на трасі – зсув




 “Якби я знав, чим вчора закінчиться моя спроба приготувати сніданок, краще б кілька днів сидів голодним …”




 Вирулюючи на смугу, авіалайнер зіткнувся з аеродромним тягачем



“Був не в змозі на своїх ногах зайти в будинок, вирішив в’їхати”



Водій навантажувача не тільки залишився без роботи, а й влип на величезну суму

 
Уявив себе літаком …



 

«Феррарі в обідню пору припаркували неподалік нашого офісу, а до кінця робочого дня в нього вже було розбите лобове скло»




 Наслідки шторму: комусь не пощастило



 
Жителька Австралії до 73-х років чудово водила авто, поки одного злощасного дня не переплутала педалі і натиснула на газ замість гальма. Це був

найкрутіший трюк у її житті! І дорогий

 
 
Хтось вирішив скупатися, не виходячи з авто



Дивна пригода сталася у Швеції: прибиральниця викрала потяг. Результат – на фото 
 



Сталося це у 2013-му році у шведському місті Сальтшебаден близько 3-ї ночі. У будинку було три родини. На щастя, обійшлося без жертв.

Джерело


9

Коментарі

116.05.23, 19:58

    216.05.23, 21:05Відповідь на 1 від GalinaKiev

      анонім

      316.05.23, 21:06

      "Несподівана перешкода на трасі – зсув"

      Коли земля перед тобою оживає - це вражаюче видовище...
      В 80х піднімалися на пік Терскол на Газ-69. Зліва прірва, праворуч - гора.
      Проїхали зону лісів - 2000м. Зона тундри. Повзем повільно - крутий підйом.
      І тут десь за 10м земля починає рухатись і за секунду засипає дорогу.
      Ще хвилина і нас би знесло в прірву.
      Кілька годин спускались заднім ходом назад в селище.

        416.05.23, 23:03Відповідь на 3 від анонім

        "Несподівана перешкода на трасі – зсув"

        Коли земля перед тобою оживає - це вражаюче видовище...
        В 80х піднімалися на пік Терскол на Газ-69. Зліва прірва, праворуч - гора.
        Проїхали зону лісів - 2000м. Зона тундри. Повзем повільно - крутий підйом.
        І тут десь за 10м земля починає рухатись і за секунду засипає дорогу.
        Ще хвилина і нас би знесло в прірву.
        Кілька годин спускались заднім ходом назад в селище.
        А я подумала, що то був перехід земляний для тварин і він обвалився...

          анонім

          517.05.23, 02:55Відповідь на 4 від Голубка

          А я подумала, що то був перехід земляний для тварин і він обвалився...
          В тундровій зоні козли не водяться. Крім нас, звичайно, нікого немає.

            617.05.23, 08:10Відповідь на 5 від анонім

            А я подумала, що то був перехід земляний для тварин і він обвалився... В тундровій зоні козли не водяться. Крім нас, звичайно, нікого немає.

              717.05.23, 15:18