хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Звідки у них така жорстокість?

    



6

Коментарі

18.09.22, 22:35

    29.09.22, 07:33

      39.09.22, 07:45

      У всі часи були, є і будуть жорстоки діти.
      Така природа homo.

        49.09.22, 09:22

          59.09.22, 09:31

          Зараз є кримінальна стаття про жорстоке поводження з тваринами...треба зафіксувати на смартфон (но ні обов'язково),можно просто звернутися до поліції з письмовою заявою на факт скоєння кримінального злочину про знущання над твариною (стт.299 кк України).Можу допомогти з написанням заяви! Дуже сумно за песіка Блажен той хто підіймае свій голос за безгласного, котрого ображають!

            69.09.22, 10:36Відповідь на 3 від ajnbybz

            У всі часи були, є і будуть жорстоки діти.
            Така природа homo.

              79.09.22, 10:37Відповідь на 5 від Влад Ли

              Зараз є кримінальна стаття про жорстоке поводження з тваринами...треба зафіксувати на смартфон (но ні обов'язково),можно просто звернутися до поліції з письмовою заявою на факт скоєння кримінального злочину про знущання над твариною (стт.299 кк України).Можу допомогти з написанням заяви! Дуже сумно за песіка Блажен той хто підіймае свій голос за безгласного, котрого ображають!

                89.09.22, 15:36

                Такі дії інкримінують як кримінальний злочин, я противник того щоби саджали людей у в'язницю але зважаючи на ситуацію це поганий сигнал, сточки зору психології ці діти хворі, коли діти знущаютья над слабким і не захишщеним завтра вони вбю собаку і це зійде зрук, потім це перейде на люину на не захищену, потрібно щоби поровела профілактичну роботу (бесіду) поліція і психологі щоби зло вилікувати, бо будегоре.
                Бо якщо даже забрати пса то ці діти перенесуть свою агресію на щось чи на когось іншого, це системна проблема, потрібно написати заяву до поліції і поліція захоче мирову, щоби заробирали, тоді заберете заяву з проханням провести профілактичну бесіду. Також діти не повнолітні?! це просто попередженням буде, штрафом батьків обмеже.
                Бо я бачу що батькі ціх дітей не займаються вихованням

                  99.09.22, 16:15Відповідь на 8 від ПорохоБот

                  Сигнал дуже поганий, але як, застосовувати це проти дітей?
                  Цього я теж не можу...
                  Замкнуте коло якесь...

                    109.09.22, 16:15Відповідь на 8 від ПорохоБот

                    Одина надія, що з похолоданням діти перестануть приходити...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна