хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

“Диво-птах” може допомогти зрозуміти...




“Диво-птах” може допомогти зрозуміти, як саме розвивалися сучасні птахи, вважають вчені.


13

Коментарі

125.11.20, 11:31

розвитку науки дуже шкодить гіпотеза еволюції, під неї підтасовують факти, що їй прямо суперечать

    225.11.20, 11:50Відповідь на 1 від Hrab

    розвитку науки дуже шкодить гіпотеза еволюції, під неї підтасовують факти, що їй прямо суперечатьДля чого підтасовувати факти еволюції

      325.11.20, 11:52Відповідь на 2 від NoTaRь

      розвитку науки дуже шкодить гіпотеза еволюції, під неї підтасовують факти, що їй прямо суперечатьДля чого підтасовувати факти еволюціїщоб підтримувати гіпотезу еволюції

        425.11.20, 11:53Відповідь на 3 від Hrab

        розвитку науки дуже шкодить гіпотеза еволюції, під неї підтасовують факти, що їй прямо суперечатьДля чого підтасовувати факти еволюціїщоб підтримувати гіпотезу еволюціїА для чого підтримувати гіпотезу еволюції?

          525.11.20, 12:03Відповідь на 4 від NoTaRь

          розвитку науки дуже шкодить гіпотеза еволюції, під неї підтасовують факти, що їй прямо суперечатьДля чого підтасовувати факти еволюціїщоб підтримувати гіпотезу еволюціїА для чого підтримувати гіпотезу еволюції?бо це останній форпост матеріалістично-атеїстичного напрямку, що якось піддається розкладанню по поличках накопичених знань.

            625.11.20, 12:16Відповідь на 4 від NoTaRь

            В еволюційній моделі розвитку життя людина виступає в ролі пасивного спостерігача, життя і діяльність якого не впливає на об'єктивний розвиток довкілля. Еволюція яблуні, наприклад, видається наступним чином. Дика яблуня давала кислі і гіркі плоди, які мало хто поїдав і вид вимирав, поки якесь дерево з великого переляку не дало більші і солодші плоди, наступні покоління давали все смачніші плоди і таким чином утворилось багато сортів яблук з великими і смачними плодами.

              725.11.20, 12:21Відповідь на 5 від Hrab

              Я в дитинстві накопав палеонтологічних решток десятками, з карєрів на околиці мого міста. Тому " підтасовка" мене посміхнула

                825.11.20, 12:25Відповідь на 6 від Hrab

                В еволюційній моделі розвитку життя людина виступає в ролі пасивного спостерігача, життя і діяльність якого не впливає на об'єктивний розвиток довкілля. Еволюція яблуні, наприклад, видається наступним чином. Дика яблуня давала кислі і гіркі плоди, які мало хто поїдав і вид вимирав, поки якесь дерево з великого переляку не дало більші і солодші плоди, наступні покоління давали все смачніші плоди і таким чином утворилось багато сортів яблук з великими і смачними плодами.А ніхто і не заперечує, що людина є серйозним фактором еволюції

                  925.11.20, 14:09Відповідь на 7 від NoTaRь

                  Я в дитинстві накопав палеонтологічних решток десятками, з карєрів на околиці мого міста. Тому " підтасовка" мене посміхнуланаявність древніх видів аж ніяким чином не підтверджує еволюцію

                    1025.11.20, 14:34Відповідь на 8 від NoTaRь

                    А ніхто і не заперечує, що людина є серйозним фактором еволюціїоце справжня сміхота! Що тоді називати еволюцією. Людина створила нові види актом розумного творення, це що теж еволюція? Дарвін висунув гіпотезу про можливість утворення видів шляхом природнього відбору, якраз цей постулат ліг в основу всеосяжної теорії еволюції, втручання розуму виключається.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна