Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Чому виховувати дитину самій часто легше, ніж разом з татом ?

Чому виховувати дитину самій часто легше, ніж разом з татом
 

Ми всі виросли на казках, які закінчують хепі-ендом — весіллям. Що буває після весілля, чомусь не розповідають — мабуть, вважають, що далі іде нестримне щастя. Однак далеко не всі знаходять в шлюбі лиш радість і позитив. Деякі люди вибирають шлях самітника.

Ми в Тутка думаємо, що таких жінок, як героїня цієї статті, дуже багато. І напевно багатьом з наших читачок будуть близькі її думки.

Мене звуть Олена, мені 34 роки, у мене є маленька дочка, і я розлучена. Не через те, що чоловік мене покинув, а тому, що я це вибрала.

Мама завжди повторювала: «Кожна дівчинка хоч раз повинна “піти” заміж». Я вірила, адже мама заміжня, і тому у неї є я.

У моєму оточенні вважалося, що заміжня жінка автоматично успішна: у неї є найголовніше — чоловік. Знайомі самотні матері носили презирливе прізвисько «самотня матуся». Ще б пак: не змогла утримати чоловіка, народила не в шлюбі! В якомусь сенсі це була ганьба.

Трохи краще ставлення було до жінки, яка все ж таки була заміжньою і з якихось причин залишилася сама з дитиною. Таку жаліли, адже розлучаються не від гарного життя.

Вже будучи підлітком, я відчувала тут якийсь підступ: безхмарного щастя і любові між батьками я не відчувала. Дітей важко обдурити — я бачила, що вони просто живуть “як годиться”. Як родичі, як близькі, але не як люди, які пристрасно люблять одне одного.

 


12

Коментарі

120.07.19, 10:13

Гостевой брак – это единственная разумная на данный момент форма Жаль, что наши женщины к нему совершенно не готовы

    220.07.19, 10:18

      Гість: Букашки

      320.07.19, 10:25

      плюсую
      а еще заметила, что те кто рано женятся/выходят замуж-те привыкают жить в браке
      те кто позже-спокойно могут и без него жить

        Гість: Букашки

        420.07.19, 10:31

        эгоизм чистой воды.а теперь представте себе ребенка, который растет в неполной семье.дыру от отсутствия папы ничем не заткнешь. особенно, если ребенок - мальчик.да 90% детей ростут в неполных семьях и что?

          520.07.19, 10:43Відповідь на 3 від Гість: Букашки

          плюсую
          а еще заметила, что те кто рано женятся/выходят замуж-те привыкают жить в браке
          те кто позже-спокойно могут и без него жить
          ніт, єта заметко атех женщінах шо пасасут хуй і спасіба скажут

            Гість: Букашки

            620.07.19, 10:44

            эгоизм чистой воды.а теперь представте себе ребенка, который растет в неполной семье.дыру от отсутствия папы ничем не заткнешь. особенно, если ребенок - мальчик.да 90% детей ростут в неполных семьях и что?и ничего хорошего.это очень плохо,что их так много. тут суть замтеки в чём? женщина вышла замуж,потому что вроде так надо. родила ребенка по той же причине - положено. вряд ли она любила мужа.и вообще у неё потребительское отношение к мужчинам.)ничего потребительского не заметила, не придумывайте.
            и потом отношения-это дело двоих. муж видимо тоже не был заинтересован в этом всем.

              Гість: Букашки

              720.07.19, 10:44Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

              плюсую
              а еще заметила, что те кто рано женятся/выходят замуж-те привыкают жить в браке
              те кто позже-спокойно могут и без него жить
              ніт, єта заметко атех женщінах шо пасасут хуй і спасіба скажут

                820.07.19, 10:46Відповідь на 7 від Гість: Букашки

                плюсую
                а еще заметила, что те кто рано женятся/выходят замуж-те привыкают жить в браке
                те кто позже-спокойно могут и без него жить
                ніт, єта заметко атех женщінах шо пасасут хуй і спасіба скажут
                раніла, дабівай

                  Гість: Букашки

                  920.07.19, 10:46Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  плюсую
                  а еще заметила, что те кто рано женятся/выходят замуж-те привыкают жить в браке
                  те кто позже-спокойно могут и без него жить
                  ніт, єта заметко атех женщінах шо пасасут хуй і спасіба скажут
                  раніла, дабівай
                  а чо ти не на рибалці?

                    Гість: Букашки

                    1020.07.19, 10:47


                    ну просят обсудить не мужа, а героиню.протребительское отношение имеет много смыслов.)
                    госпади, заладила потребительское потребительское.
                    человек не хочет жить с каким-то попутчиком.имеет право.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна