хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Научи ребенка постоять за себя. ..



Эти 9 советов помогут вам научить ребенка не дать себя в обиду и постоять за себя.  



5

Коментарі

129.04.17, 19:24

Як казала моя мала, коли вчителька їй зробила зауваження у першому класі: " А мій папа сказав, що хто буде мене обіжать, він прийде . і поставить раком всю школу". Ржали всі батьки. що були на батьківських зборах.ну мало чого ,

    Гість: Zubchanin

    229.04.17, 19:27

    -Пап, у нас родительское собрание, ты пойдёшь
    -Не сына, лучше мы на эти филки в Египте гульнём

      329.04.17, 19:33

      Як казала моя мала, коли вчителька їй зробила зауваження у першому класі: " А мій папа сказав, що хто буде мене обіжать, він прийде . і поставить раком всю школу". Ржали всі батьки. що були на батьківських зборах.

        429.04.17, 19:33Відповідь на 2 від Гість: Zubchanin

        -Пап, у нас родительское собрание, ты пойдёшь
        -Не сына, лучше мы на эти филки в Египте гульнём

          529.04.17, 19:39

          Як казала моя мала, коли вчителька їй зробила зауваження у першому класі: " А мій папа сказав, що хто буде мене обіжать, він прийде . і поставить раком всю школу". Ржали всі батьки. що були на батьківських зборах.ну мало чого ,Та вже ось 23 скоро, а вона ессі шо : " я блець зараз папі як скажу. він тобі сраку на німецькі хрести поріже" Женіхів пугає Кажуїй. що , ДОЦЯ, один з них,мій майбутній зять, а ти його жахаєш мною. Ніззя так. А вона каже. що то вона спецурой. шоб бля булки не розслабляв.як прийде з сокирою, буш знав шо то зять . )