хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Вже є продоаження Гарі Потера...



Вранці 31 липня у Лондоні стартував продаж восьмої книги про Гаррі Поттера Harry Potter and the Cursed Child (Гаррі Поттер і прокляте дитя).

Художня література скоро буде у продажу , ну а доки очікують переклад від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»: 



2

Коментарі

13.08.16, 22:36

але автор не Джоан Роулінг

    23.08.16, 22:41

    называется "дедушка Гари и Андрей_ап"

      33.08.16, 22:53Відповідь на 1 від Alyana

      але автор не Джоан РоулінгАвтор жінка,якій 51 рік

        44.08.16, 10:09Відповідь на 1 від Alyana

        как не Джоан, она написала что это последняя завершающая часть и теперь с Поттером точно покончено

          54.08.16, 16:27Відповідь на 3 від Голубка

          але автор не Джоан РоулінгАвтор жінка,якій 51 ріктам ніби два автори

            64.08.16, 16:28Відповідь на 4 від Ник210

            «Гаррі Поттер і прокляте дитя» (англ. Harry Potter and the Cursed Child) — британська п'єса в двох частинах, написана Джеком Торном за оригінальною історією Джоан Роулінг, режисера Джона Тіффані та самого Торна[1]. Прем'єра вистави відбулась 30 липня 2016 року в лондонському театрі «Палац», а 31 липня була опублікована друкована версія п'єси. У жовтні 2016 року вона буде опублікована видавництвом «А-ба-ба-га-ла-ма-га» в Україні. Вікі

              75.08.16, 09:08Відповідь на 6 від Alyana

              Так Вы говорите о пьесе, а я о книге 31 июля вышла восьмая книга серии — "Гарри Поттер и проклятое дитя", а в Лондоне также состоялась премьера театральной постановки про повзрослевшего героя.

              "Гарри ждет большое путешествие в этих двух частях пьесы, и мне кажется, что на этом мы закончим. Вы знаете, эта история (новая книга) уже про новое поколение героев. Да, я очень рада увидеть, как красиво это реализовано, но с Гарри теперь точно покончено", — цитирует Роулинг издание "Сплетник".

                85.08.16, 16:38Відповідь на 7 від Ник210

                книга написана по пєсі