Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

«Тато, з тобою все в порядку?»



У хлопчиків є така штучка, якої немає у дівчаток. Якщо ти побачиш звисаючу штучку, значить це хлопчик ", – сказала моя донька. Мої очі стали округлятися від подиву, але вона продовжила.

"А коли хлопчики бачать дівчаток, то ця штучка починає у них набухати. А дівчаткам це дуже подобається! »- Не вгамовувалася малятко. Я зловив себе на думці, що сиджу з відкритим ротом. Але дочка вирішила добити мене остаточно.

"Вчителька сказала нам намалювати хлопчика. Зараз я тобі покажу, що у мене вийшло! "- Радісно продовжувала донька. Я вже готовий був від сорому провалиться крізь землю! А тим часом дочка дістала альбом і простягнула його мені.

Я невпевнено подивився на малюнок, а дочка в цей час тицьнула в нього пальчиком і вигукнула: "Ось! Ось ця штучка, про яку я тобі казала! "

Виявилося, що донечка показувала на намальованого індика, у якого з дзьоба звисав великий червоний наріст. Чорт, я і прослухав, що дочка з самого початку говорила про індиків! ..

Через хвилину мого безперервного реготу дівчинка запитала мене: «Тато, з тобою все в порядку?»



6

Коментарі

Гість: Triumfator65+

112.02.16, 14:36

М-да..... Хорошая деточка.)

    Гість: Fragile

    212.02.16, 14:42

    Ничего бывает, особенно весной, когда голова забита глупостями более, чем в другое время года.)

      312.02.16, 14:44Відповідь на 1 від Гість: Triumfator65+

      М-да..... Хорошая деточка.)

        412.02.16, 14:44

          512.02.16, 14:44Відповідь на 2 від Гість: Fragile

          Ничего бывает, особенно весной, когда голова забита глупостями более, чем в другое время года.)

            Гість: sergio11211

            612.02.16, 14:51

            а в мене такої штучки нема як в індика

              Гість: O-leg-O6

              712.02.16, 15:38

              тато зробив исноки не зрозумівши мотивів. Отак завжди, судимо по своїй гидоті людей, навіть своїх дітей.

                812.02.16, 16:13Відповідь на 6 від Гість: sergio11211

                а в мене такої штучки нема як в індика

                  912.02.16, 19:42

                  Не бывает пошлых фраз, бывают пошлые уши (глаза в данном случае)