Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Струсок мозку. Вона

    Струсок мозку.., так! це було... Я оступилася і впала... Несподівано і необережно пішла тією дорогою.., там.. де будівництво нового дому...
    Сонце сідало швидко, а мені ще йти і йти... до мого дому...
 І я поспішала, боячись темряви одна йти... і, от,вам.., таке лихо...
    Я лежала довго.., знепритомлена. Це вже я потім зрозуміла, як прокинулась. Був майже ранок. Мені пощастило, що не було холоду и я не замерзла там... на отій стежці... серед цегли, каменю і порожніх будинків без вікон і дверей...
    Голова боліла, а в очах все плавало і кружляло... Тому я не змогла йти далі...
 Присівши на камінь, я охопила голову руками і закрила очі... І... в цю мить перед моіми очима за лічені секунди промайнули останні роки мого яскраво-блискавичного життя...
    Я - КАР*ЄРА - ЗАМІЖЖЯ...
     STOP!
    Тому, що цього вже нема..., нічого нема.
 Я - вже не бізнес-леді, незаміжня і... зі струсом мозку.
 Бізнес так і не пішов угору.., його зжерла криза.
 Коханого чоловіка застукано з іншою жінкою.
 АЛЕ...
 в мене Є - Я.., правда із струсом моску, мого талановитого, майже геніально-шедеврального, с постійною звичкою аналізувати, ніколи не здаватися, ніколи не втрачати віру в свою неперевершенність, жагу і радість життя, палке кохання, довіру, щірість, вірність,  із звичкою юморити, смішно розказувати анекдоти і жартувати... дотепно , задиркувато, із великою часткою сарказму... МЛЯ...
    Невже це знову Я???
 О-о!!!
 Ні-і!!!
І, навіть струсок мозку не подіяв...lol vkaske nini sila

                                                                                       ИЗЕ...
10

Коментарі

Гість: CrazyKoshak

17.03.11, 01:17

    27.03.11, 01:20Відповідь на 1 від Гість: CrazyKoshak

    Я так і думала...
    Дякую)))

      37.03.11, 01:26

      ніколи не здаватися, ніколи не втрачати віру в свою неперевершенність, жагу і радість життя, палке кохання, довіру, щірість, вірність, із звичкою юморити, смішно розказувати анекдоти і жартувати...
      именно так

        47.03.11, 01:34

        Кожної тварі десь має бути пара. Тому подивісь на тому майданчику може ще когось там струсануло

          57.03.11, 02:13Відповідь на 3 від Mellena

          ТАК!

            67.03.11, 02:18Відповідь на 4 від UA2

            блискавична ідея!
            Дякую)

              Гість: БСН

              77.03.11, 07:45

              Правда при струсі мозку симтомі другі.

                Гість: Крайтос

                87.03.11, 08:06

                  97.03.11, 11:00

                  Под ноги смотри,когда потемну идешь,а то в следующий раз думать будет уже нечем.

                    107.03.11, 12:12

                    Стисло, Сильно, влучно!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна