хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Свобода слова

Тільки що прочитав новину: http://oglyadach.com/news/2007/6/4/152899.htm

Мене цікавить одне питання: до якого часу свободадо нас буде йти з-за кордону (свідомо не натякаю на Схід). Адже за стільки років розвитку вітчизняної журналістики в нас вже могли вирости свої досвічені журналісти-аналітики. На мою думку, абсолютно не обовязково незаангажованим журналістом мусить бути іноземець. Хоча, це ще питання, наскільки іноземний журналіст, а особливо журналіст російський, незаангажований.

32

Коментарі

Inna_

14.06.07, 12:55

У мене тоді зустрічне запитаня: українці все своє життя були рабами - то під литвою, то під польшею, то під росією. Як гадаєш, скільки ще треба часу, щоб ми стали вільними? В нас в крові ЗАЛЕЖНІСТЬ. 2 проблема - це проблема грошей.. Хто платить, той і танцює.. Тільки що про це коментувала

    Гість: Jagga-Jagga

    24.06.07, 13:05Відповідь на 1 від Inna_

    "...українці все своє життя були рабами - то під литвою, то під польшею, то під росією. Як гадаєш, скільки ще треба часу, щоб ми стали вільними? В нас в крові ЗАЛЕЖНІСТЬ.""
    не згоден!!! залежність не в крові — вона в тупих мізках людей, що продали свободу за золоті кайдани. Я вважаю, що краще вмерти вільним, ніж жити, стоячи на колінах....

      34.06.07, 13:17

        44.06.07, 13:27

        А хто сказав, що на «Свободі Слова» є ця Свобода?

          edikkk

          54.06.07, 13:27Відповідь на 1 від Inna_

          українці все своє життя були рабами - то під литвою, то під польшею, то під росією. Як гадаєш, скільки ще треба часу, щоб ми стали вільними? В нас в крові ЗАЛЕЖНІСТЬ.Праблема действительно в галаве Мы всем пытаемся даказать, что мы еврапейцы, что мы нацыя, что мы неущербные. НО раз мы об этом так кричим, значит пытаемся убедить в этом себя (значит в это сами неверим).
          Инна вазве сильнаму (умнаму, красиваму....) нужна об этом арать, он это знает.
          Сейчас мы пытаемся найти крайнева (руские, америкосы, евреи, парламент... списак берканечный). Нада панять што мы палнаценные
          Што мы хатим панимать друг друга (даже если абщаемся жестами)
          ЗАГРАНИЦА НАМ НИПАМОЖЫТ

            edikkk

            64.06.07, 13:28Відповідь на 4 від bobbie

            А хто сказав, що на «Свободі Слова» є ця Свобода?Таутож

              Inna_

              74.06.07, 13:39Відповідь на 5 від edikkk

              а я разве о чем-то кричу??? Разве ищу крайнего?? по моему я объективно рассуждаю.. А при чем здесь заграница??? То, что я жила в японии, совешенно личное, не относящееся ни к политике, ни к свободе...

                edikkk

                84.06.07, 13:45Відповідь на 7 від Inna_

                а я разве о чем-то кричу??? Разве ищу крайнего?? по моему я объективно рассуждаю.. А при чем здесь заграница???А я разви тибя имел ввиду? Яжы гаварил МЫ (и я). эта мысли вслух.
                Ктибе абратился, патамушто, патамушто (здесь должен стаять камплимент, но гаварить я их ниумею)

                  Inna_

                  94.06.07, 13:47Відповідь на 8 від edikkk

                  *стесняется* спс

                    104.06.07, 13:49

                    Нє, Перфецький, ви тут троха помиляєтесь. Свободи в нас за до ля-ля. Ти подивись шо показують і в газетах пишщуть. Хто шо хоче то й протикає, хто більше грошей має, той і розкрутить свій бренд. Така вже в нас журналістика. Я завжди своїм колегам казав. треба просто вміти відрізняти брехню від правди, оце й усе! А незаангажовані журналісти в нас є, просто ви не знаєте де їх читати. В нас система така, шо для того щоб здогадатися про правдивість якоїсь новини треба шість джерел переглянути, чим вам не свобода, переглядай кого хочеш. Хочеш тим вір, а хочеш отим, але, як правило, праві ті, хто не за гроші пише, а за ідеї. От спитай в Шустера яка в нього ідея і що вінт ладен для неї зробити.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна