Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Чого вона чекала від чоловіків?

Чого вона чекала від чоловіків?

Тих відчуттів, про які читала в романах? Напевно. Хотілося чогось незвичайного. Щоб тіло вигиналося, груди бурхливо здіймалися і пристрасть заповнювала кожну клітинку. І була кульмінація у кінці. Незвичайна, яку неможливо описати словами.

Як затерто і банально, - скажете ви.

Неправда, - відповім я.

Вона мріяла про це і це було абсолютно природно. Як було природним те, що чоловіки почали з'являтися в її житті. Тільки все було не так, як мріялося.

Все було банально і нецікаво. Тілу не хотілося вигинатися, грудям здійматися, диханню уриватися. А кульмінації не було взагалі. Ніякий.

Чоловіки приходили і йшли. Не залишаючи сліду в душі. Не давши нічого тілу.
Було просто пихтіння та рухи тіла, що здавалися неприродними, непотрібними, ляльковими Був чужий запах-це було найнестерпнішим.  І ніякій кульмінації.

Хіба це те саме, через що поети складають вірші, пишуть музику мызыканты, стрілялися колись на дуелях, труїлися і кидалися під потяг?, - думала вона, - Можливо, це зі мною щось не так?

Потім вона вирішила, що треба спробувати прикинутися. Ніби-то є та сама пристрасть і те саме - у кінці.

Голосно дихати, стогнати і вигинатися - це ж зовсім не важко. Чому б не спробувати? І, може, все прийде?

Перший же чоловік стогони оцінив. І засовався швидше.

Які вони довірливі і простодушні, - думала вона, - і як легко ними управляти.

Ніхто з чоловіків не бачив, що це - усього лише гра. А може, їм було просто байдуже.

Потім це увійшло до звички. І навіть стало подобатися. Цікаво було спостерігати із-за напівприкритих повік за чоловіками.

А потім... Потім вона звично вставала з ліжка, йшла у ванну і... Ну ви розумієте, про що я. І тоді наставало блаженство. Стогони рвалися само собою і доводилося їх стримувати, щоб не потривожити втомленого і задоволеного самця. В  голові паморочилося, груди здіймалися. Все було, як у безглуздому жіночому бульварному романі.

Невже завжди буде так - соло? - думала вона....

Але одного разу вона подивилася в очі одному чоловікові. Подивилася  мимоволі. Вона намагалася не дивитися випадковим супутникам в очі. Так було простіше.

А тут... Погляд, спрямований на неї здався їй незвичайним. І тут вона відчула щось. Тепло, знемогу, томління, бажання...

Тіло вигиналося, вона стогнала, дихання уривалося. Все було. Запах не здавався чужим. Руки ніби дізнавалися щось давно забуте. Було не соло. Дует.

Не треба було потім йти звичною дорогою, натикаючись в темряві на усі кути. Хотілося просто притиснутися усім тілом до того, в чиї очі вона подивилася...



7

Коментарі

125.10.12, 14:17

ну и хто вин?

    225.10.12, 14:22Відповідь на 1 від КрасулькА

    ну и хто вин?а яка різниця?

      325.10.12, 14:31

      Ирина , после того как прочитала заглавие стало противно! Не захотела читать.... слово жЫзнь пишется через " И".. т.е. жИзнь.... а соответственно название будет "Жизненный опыт"...

        425.10.12, 14:34Відповідь на 3 від Regina

        Ирина , после того как прочитала заглавие стало противно! Не захотела читать.... слово жЫзнь пишется через " И".. т.е. жИзнь.... а соответственно название будет "Жизненный опыт"...ЭТО, К СОЖАЛЕНИЮ, РЕШИЛА НЕ Я, КАК ПИСАТЬ - ЭТО ОСНОВАТЕЛИ САЙТА НАПИСАЛИ ПАДОНАФСКИМ ЯЗЫКОМ. МНЕ ПРОТИВНО НЕ МЕНЬШЕ, УВЫ.

          525.10.12, 14:35Відповідь на 3 від Regina

          Ирина , после того как прочитала заглавие стало противно! Не захотела читать.... слово жЫзнь пишется через " И".. т.е. жИзнь.... а соответственно название будет "Жизненный опыт"...http://blog.i.ua/user/3661818/771760/ ВОТ ЗДЕСЬ Я ПИСАЛА ОБ ЭТОМ ЯВЛЕНИИ. ТАК ЧТО ВЫ ЗРЯ ИМЕЕТЕ КО МНЕ ПРЕТЕНЗИИ.

            Гість: prosto_mavpa

            625.10.12, 14:38

            "Подивилася как-будто випадково" и "Руки как-будто дізнавалися" Вы, что, простите, в Google переводили?

              725.10.12, 14:41Відповідь на 6 від Гість: prosto_mavpa

              "подивилася как-будто випадково" и "руки как-будто дізнавалися" вы, что, простите, в google переводили?
              просто я русскоязычная, это первый опыт на укр. яз. если подскажете, буду признательна

                Гість: Ябывдул

                825.10.12, 14:51

                ну, за оргазм

                  Гість: prosto_mavpa

                  925.10.12, 14:51Відповідь на 7 від Ириша Лазур

                  "подивилася как-будто випадково" и "руки как-будто дізнавалися" вы, что, простите, в google переводили?
                  просто я русскоязычная, это первый опыт на укр. яз. если подскажете, буду признательна
                  Тоді, пардон.
                  Є гарне слово: "ніби", "ніби-то"

                    1025.10.12, 14:55Відповідь на 9 від Гість: prosto_mavpa

                    "подивилася как-будто випадково" и "руки как-будто дізнавалися" вы, что, простите, в google переводили?
                    просто я русскоязычная, это первый опыт на укр. яз. если подскажете, буду признательна
                    Тоді, пардон.
                    Є гарне слово: "ніби", "ніби-то"
                    дуже дякую. якщи ві маєте бажання, то читайте на рос. мові http://h.ua/stories/522418/. це журналіст. сайт

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна