хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Поговори зі своєю бабусею про шахраїв...

Була б на те моя воля, я б внесла в КК норму про те що злочини проти літніх людей це настільки ж серйозно як і злочини проти дітей. Бо старі, як малі діти, так само наївні, але, нажаль, набагато більш самостійні в своїх діях...
Позавчора на вулиці мою бабусю зупинила жінка і спитала дорогу до лікарні. Бабуся пояснила. "Ой, це так складно, може ви проїдете з нами і покажете? Ми вам заплатимо" На щастя бабуся погано почувалася, а тому відмовилась.
Тут пластинка змінилась: "Ой, у нас є речі, можна ми їх у вас залишимо, бо в лікарню з речами не можна". Бабуся повела ту жінку додому "подивитися чи буде місце для речей". За ними пішов якийсь чоловік, але на вході до під"їзду бабуся звернула на нього увагу і спитала до кого він іде, тож він мусив лишитись знизу.
В квартирі, очевидно побачивши що поживитися немає чим жінка ще раз змінила історію "Ой, нам потрібні гроші на операцію, поміняти ми не встигли, чи не могли б ви нам позичити 3000 гривень, а я вам лишу 500 долларів". На превелике щастя тут у бабусі спрацювало її делікатне ставлення до грошей, вона відмовилась і натомість запропонувала зателефонувати у швидку щоб їх відвезли до лікарні. Поки телефонувала - жінка зникла.
Я не знаю який янгол-охоронець мою бабусю уберіг, але це реально чудо що вона жива-здорова і з речей чи грошей нічого не пропало. Бо запросто могли або в кращому випадку просто обікрасти, або ще й стукнути по голові. Сьогодні про всяк випадок сказала діду замінити замки...
19

Коментарі

Гість: Зимова

125.10.12, 19:53

в шахти їх всіх, хай пашуть, виродки!

    225.10.12, 19:59Відповідь на 1 від Гість: Зимова

    в шахти їх всіх, хай пашуть, виродки!В Жовті води, країні потрібен уран

      325.10.12, 20:04

      А ведь сами зачастую виноваты.

        425.10.12, 20:12Відповідь на 3 від Al KazlOFF

        кто виноват? бабушки?
        такое можно было бы сказать про мошенников (что они сами виноваты), если б они к моей обратились. Та бы их в свою веру быстренько обратила б. )))

          525.10.12, 20:14Відповідь на 3 від Al KazlOFF

          От саме тому і треба говорити, пояснювати, як дітям "Не говори на вулиці з незнайомими, не відкривай двері не спитавши, не приводь чужих в дім..."
          І гидко коли грають на доброті людей...Коли шахрайство побудоване на жадібності чи тязі до халяви то якось не так образно...

            625.10.12, 20:17Відповідь на 4 від Афина

            да, бабушки. в свей чрезмерной доверчивости.

              725.10.12, 20:20Відповідь на 6 від Al KazlOFF

              Ну а що реально з ними можна зробити? Їх виховували в інший час у інших умовах...
              Я пояснюю, що не можна з чужими говорити, а вона каже "Ну вона ж дорогу в лікарню питала, як тут не допомогти?" Чого додому привела? - "Мені ж не важко щоб речі у мене постояли, людям треба допомагати"

                825.10.12, 20:21

                точно! Ангел -Хранитель!
                у меня аж мурашки побежали.
                я б таких душила б своими руками до смерти!

                  925.10.12, 20:23Відповідь на 6 від Al KazlOFF

                  не будем обобщать. Есть доверчивые бабушки и есть несчастные, обратившиеся не к тем, мошенники.
                  Как-то гуляю с с коляской, в которой ребенок сидит, подходит цыганка и говорит: на твоем ребенке страшное проклятье, хочешь сниму? Я говорю: щас на твоей башке, блять, страшное проклятье будет, если успеешь свалить! Эх, как она тикала...жаль, я не догнала...
                  А потом видела, как она другим чет втирала, а те стояли еще и слушали...
                  пока я не подошла.
                  Потом пропало это кодло совсем.

                    1025.10.12, 20:24Відповідь на 8 від Мари_НКа

                    Мене аж потом прошибло коли вона розповідала...І не вбережеш же, навіть якщо саму не пускати гуляти - додому прийдуть коли нікого не буде...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна