хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

А.Драбрезір "КАНТОВАНОСТЬ ВРЕМЕНИ" (Рання творчість).

Сповідь бунтівника комунізму.

       Я народився в Імперії Радянського Союзу. В ті часи всі народжувалися в ім’я комунізму, не виняток і моя особа! Радянська влада покладала на мене певні надії, як на будівника світлого майбутнього. І я свято вірив у те, що колись прийде той час, коли всім буде добре і ми будемо жити за принципом «від кожного за здібностями, - кожному по потребі». Та вірив у це я не довго.

З часом вірити в міражі, а тим більше, піддавшись загальному психозу, будувати суспільство, яке не розуміло і якому не потрібна моя творчість, мені не припадало. Творець, мабуть, відвів мені трошки інше… інше розуміння світу, відносин, іншу долю у цьому строкатому світі.

Я писав вірші і був тим щасливий...

читай на: http://stihi.ru/author.html?drabrezir


62%, 13 голосів

33%, 7 голосів

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

Гість: Фиона*

112.09.08, 13:10

    212.09.08, 13:12

    Супер,рада,що ти теж там:http://stihi.ru/author.html?olga48
    З великим задоволенням буду читати твої вірші.

      312.09.08, 15:47Відповідь на 2 від Голубка

      Ага...сделаешь стартовой

        412.09.08, 15:51Відповідь на 3 від Piligrimm

        Ага...сделаешь стартовой я тебя чем-то обидела? Извини

          512.09.08, 15:57Відповідь на 4 від Голубка

          ммм...я вот к чему - ты и правда теперь будишь постоянно читать Драбрезира стихи на том сайте?

            612.09.08, 16:00Відповідь на 5 від Piligrimm

            ммм...я вот к чему - ты и правда теперь будишь постоянно читать Драбрезира стихи на том сайте?не поняла Вы два разных человека?С ума сойти,а где твое творчество? Ошарашил

              712.09.08, 16:01Відповідь на 6 від Голубка

              ммм...я вот к чему - ты и правда теперь будишь постоянно читать Драбрезира стихи на том сайте?не понялаВы два разных человека?С ума сойти,а где твое творчество?ОшарашилЯ тоже на том сайте.,а что? Ты не хочешь,чтобы я читала? У меня там есть друзья,творчество которых мне нравится.

                812.09.08, 16:20Відповідь на 7 від Голубка

                ну...я что могу, то могу ))), а его стихов пару прочитал...ниче так , интересно.....Я это вот к чему...как правило когда долго общаешься с кем-то в блоге например, и этот человек тебе интересен, и когда он грит, что у него есть еще сайт, вот тогда реально будешь интересоваться его творчеством и там...а если с нуля, то маловероятно как по мне...наверное это из за того, что я "живу" тока сдесь

                  912.09.08, 22:13Відповідь на 8 від Piligrimm

                  ну...я что могу, то могу ))), а его стихов пару прочитал...ниче так , интересно.....Я это вот к чему...как правило когда долго общаешься с кем-то в блоге например, и этот человек тебе интересен, и когда он грит, что у него есть еще сайт, вот тогда реально будешь интересоваться его творчеством и там...а если с нуля, то маловероятно как по мне...наверное это из за того, что я "живу" тока сдесь НЕТ,если человек талантлив,его заметят везде,где-бы он не поставил свои стихи.Я только не пойму,посчему его стихи ставит кто-то,а не он сам,это для меня загадка.

                    Гість: MaSandeR

                    1013.09.08, 11:32

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна