Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Фарисей... і ваш покірний слуга-неофарисей у пошуках ...

Щоб нікого не ображати, говоритиму про себе.
Напевно помічали за мною ставлення зверхнє. Доволі часто... Я навіть не дивувався, коли випадково натрапляв на таку оцінку себе поміж вашими коментарями. Мене б це не сильно турбувало, коли б йшлося про мій фан-клуб (о, знову почав вивищуватися) і його оцінки щодо мене, але я б не хотів справляти таке враження на всіх. Це доволі природне бажання бути попереду чи зверху . Найголовніше в такій позиції -- це бути впевненим у своїй же правоті. Як цитував раніше: "Если вам плюют в спину, значит - вы ВПЕРЕДИ!" Ніби і нічого аморального в тому не буде, на перший погляд, коли нагадати вам, що ви позаду.

Але ще є другий типаж поведінки. І, мої читачі, не дасте збрехати, що він солодший за мед. Він такий приторно правильний, чемний і гречний, що аж противно. І можна би було маскуватися за ним, але суть його та сама. Лукаве фарисейство...

А що ж шукаю я?  Образ митаря в собі. І не думайте, що знайду. Як тільки він десь проб'ється через моє его, як воно з радістю приготовиться до нового змагання: чий митар покірніший?
Мораль така, якщо комусь багато букв

  
6

Останні статті

Коментарі

18.02.09, 20:45

не проб`ється.., то залізно

    Гість: sonichka

    28.02.09, 23:09

    замітка мала бути самокритичною чи то так тільки здалося

      38.02.09, 23:20Відповідь на 2 від Гість: sonichka

      мала бути. але не вийшло

        Гість: sonichka

        48.02.09, 23:25Відповідь на 3 від Володюсик

        мала бути. але не вийшло
        замітила

          Гість: Путенг

          59.02.09, 00:52

          что, маленький, гордыня взяграла? иди почитай букварь

            Гість: Neboljubus

            69.02.09, 09:42

            Мабуть учора пережилося "професійне наше свято"...
            Тільки ключ покори, а не гордості та зарозумілості, відчиняє всі замки! Успіхів!

              79.02.09, 21:13

              Але Ти розумний