Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Протест проти розлучень

Розлучення - це зброя у руках слабких, а ті в свою чергу використовують її на шкоду іншим та собі. Це лазівка, що пригнічує та принижує, бо шлюб замінює лише гарантійними зобов'язаннями на почуття на певний час. 

"Я беру тебе за дружину лише до кінця наступного року, коли наш контракт може бути автоматично продовжено, якщо тільки я не вишлю замовним листом за три місяці до його закінчення повідомлення про остаточне його завершення."

Цивільне право лише втілило закон прихованої образи. Або я визнаю свою обмеженість і волею її здолаю, або насміюся з перепони. Зараз, коли хтось "насмілюється" захищати власну вірність, його поведінка підлягає осуду і насмішкам.

Та що там говорити, ми власне Еґо плекаємо за рахунок інших. А що стається з іграшками, які не задовольняють нас? 


22%, 4 голоси

17%, 3 голоси

61%, 11 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Останні статті

Коментарі

Гість: _КвІтУсЬкА_

126.01.09, 20:53

я вважаю що шлюбний контракт тільки погіршує стосунки в сімї.і я не проти розлучень бо все минає.з часом.мене тільки бісять роззлучення бо не зійшлися характерами що за тупість?тре було раніше думати

    Гість: Verticalex

    226.01.09, 20:57

    Вибач за нескромне питання.
    А ти, взагали то, одружений?
    Чи тільки мрієш?
    А ти попробуй. А потім будеш давати розумні поради.
    (нічого особистого)

      326.01.09, 20:59Відповідь на 1 від Гість: _КвІтУсЬкА_

      мене тільки бісять роззлучення бо не зійшлися характерами що за тупість?тре було раніше думати"не сошлись характерами" - удобная формулировка для того, чтобы не выносить на суд людской исинных причин. Вы со мной не согласны?

        426.01.09, 21:00Відповідь на 2 від Гість: Verticalex

        шлюб не пробують. ним живуть

        З.І. ще ні

          Гість: _КвІтУсЬкА_

          526.01.09, 21:01Відповідь на 3 від Вано)

          ну то так.але багато одружується просто так не подумавши,бо то тіпа кльово.бо їм то в голову вскочило.а потім-слухай,а давай розлучимся,га?-а давай.от ппрро що я кажу.

            626.01.09, 21:13Відповідь на 5 від Гість: _КвІтУсЬкА_

            Буська, я по роду деятельности на этих страждущих столько насмотрелся, шо аж самому жаниццо не хочется.
            Причин масса, каждая пара - это что-то своё, равнять всех под одну линейку, кмк, не очень корректно

            ЗЫ. Обидно, когда из-за этого страдают дети...

              726.01.09, 21:22Відповідь на 6 від Вано)

              обідно, коли доходить до розлучення
              напевно виникає відчуття, що тобою скористались

                826.01.09, 21:33Відповідь на 7 від Володюсик

                А у кого возникает такое ощущение?

                  926.01.09, 21:35Відповідь на 8 від Вано)

                  та у обидвох, але частіше в тих, кого кидають

                    1026.01.09, 21:38Відповідь на 9 від Володюсик

                    т.е., в Вашем понимании, один из двух _обязательно_ брошен, несчастен и горюет?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна