Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Спокуси VS мовчання

Сьогодні познайомимося поближче з нашим ворогом, мало-хто його бачив, ще у меншу кількість людей він вселявся, але злий дух є. І ми це відчуваємо - через спокуси, які нас переслідують.

Отож, диявол має ангельську природу, а отже набагато розумніший за людину. Він не діє якимось паранормальним чином. Більше того, він виключно маніпулює збігами обставин. Але не варто цю його зброю недооцінювати. Він за вами стежить, він бачить, коли вам добре, а коли зле, бачить ваш страх і ваші гріхи. Диявол бачить зовнішній прояв вашого життя як на ладоні. А хіба кілеру цього не досить? Якби йому потрібно було наше життя, ми б уже були небіжчиками. Його мета - душа, а от її він і вистежує. Очевидно, якщо б йому були відомі наші думки, наші таємні бажання, наші прагнення, наші духовні слабинки - то ми би стали легкою здобиччю. Не тішмо себе ілюзіями, бо ми всі грішні, а кожного разу, коли ми грішимо, дияволу стає відомою наступна цифра коду до сейфу нашої душі. Дехто ускладнює чортяці завдання, бо мовчить, а багато-хто (не ображайтесь, слабка стать, але тому ви і є слабкою) розпатякує всю комбінацію добровільно. І тому жінки не можуть бути священниками (до речі, і сповідь диявол не може підслухати), бо видати таємницю можуть частіше. І не тому, що хочуть нашкодити, а тому що жінки (нагадую, це приклад маніпуляції обставинами і схильностями, про які йшлося вище) набагато більше спілкуються. А от кумасю, перед якою так і хочеться чимось похвалитися або комусь кісточки перемити вже диявол постарається знайти.

6

Останні статті

Коментарі

Гість: Мадж

110.12.08, 19:32

не будем забывать что дьявол это падший ангел

    Гість: _КвІтУсЬкА_

    210.12.08, 19:36

    ну та певне,в всьому цьотки винні.а я знаю одного хлопа який патякає більше ніж.я.ще більш відкрита душа

      310.12.08, 19:42Відповідь на 2 від Гість: _КвІтУсЬкА_

      то представник слабкої половини сильної статі

        Гість: _КвІтУсЬкА_

        410.12.08, 19:42Відповідь на 3 від Володюсик

        не,він типу мачо мен.львівський рокер!!!

          Гість: sonichka

          510.12.08, 20:51Відповідь на 2 від Гість: _КвІтУсЬкА_

          ну та певне,в всьому цьотки винні.а я знаю одного хлопа який патякає більше ніж.я.ще більш відкрита душа
          Цілковито згідна . Автор замітки звісно нас зараз звинуватить у черговому перемиванні кісточок, але те, що чоловіки не гірші, а подекуди і кращі пльоткарки - ТО ФАКТ. Особливу увагу слід звернути на супер-менів, котрі дуже люблять похвалитися черговим здобутком на інтимній ниві...

            610.12.08, 20:55Відповідь на 5 від Гість: sonichka

            звунувачу в ігноруванні науково доведених фактів, мовні центри розвинені в жінок краще, тому в три рази більше вони говорять, а отже прямопропорційно в три рази більше таємниць вибовкують

              Гість: sonichka

              710.12.08, 22:59Відповідь на 6 від Володюсик

              звунувачу в ігноруванні науково доведених фактів, мовні центри розвинені в жінок краще, тому в три рази більше вони говорять, а отже прямопропорційно в три рази більше таємниць вибовкують
              ... замовкаю

                810.12.08, 23:17

                хорошая прибаутка на ночь

                  910.12.08, 23:23Відповідь на 8 від Шоле

                  а твоя де, я скоро замучусь нагадувати

                    1010.12.08, 23:26Відповідь на 9 від Володюсик

                    а твоя де, я скоро замучусь нагадувати да не пишется никак, я ленивая