Наталія
40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років
Nech sa paci
visnyk
131.12.22, 00:00
без хоч якоїсь доброї пісеньки від Surface Tension - незачьот)
231.12.22, 00:32Відповідь на 1 від visnyk
Можна було б, так. Але вони десь за межами моєї 20-ки. Я ж електронщину полюбляю більше.
Коментарі
visnyk
131.12.22, 00:00
без хоч якоїсь доброї пісеньки від Surface Tension - незачьот)
Nech sa paci
231.12.22, 00:32Відповідь на 1 від visnyk